It is currently 29.03.2024. 09:19

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 25695 posts ]  Go to page Previous  1 ... 999, 1000, 1001, 1002, 1003, 1004, 1005 ... 1028  Next
Author Message
PostPosted: 15.07.2017. 08:19 
Opel Vectra
User avatar

Joined: 17.01.2007. 20:38
Posts: 2979
Location: Liepāja
Vācietis wrote:
ghost wrote:
Jautājums par auto norakstīšanu :
vai obligāti (piem. tolmetā) jānodod pilns auto , lai varētu norakstīt, vai, varu izņemt , teiksim visu salonu, motoru, kārbu, elektroniku u.t.t ? karoče nodot tikai virsbūvi ar logiem ?


Visu viņiem vajagot, pat akumulatoru kaut kādu... Man ar tuvāko nedēļu laikā paredzēta viena B vectras atdošana lūžņiem.

nezinu vai kas ir mainijies, bet visu laika vareeja adot kutvai tikai passu bundzu, bet nu liepajas puse piekasijas pa katru gumijas gabalinju lai cenu nomestu.

_________________
nav stulbi jautaajumi ,ir tikai stulbas atbildes!!
vectra B-x16xel ( nekustinata jau 4 gadus)
astra f-c20ne upgrade to 20seh upgrade to x20xev powered with lpg
ford transit-2,5td (sold)
saab 9-5 2,0T BioPower(sold)
astra H 1,7 traktors
Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 18.07.2017. 01:30 
Opel Ascona
User avatar

Joined: 12.01.2007. 20:20
Posts: 1193
Location: Rīga
esmu palaidis kautko smagi garam :D tik daudz C Asconas te saradushas :D

_________________
Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 19.07.2017. 22:33 
User avatar

Joined: 20.11.2011. 16:19
Posts: 589
Braucu ar: veco ļaužu auto
vajadzēja saimniecībā vēl vienu auto, apskatīju divas H dīzeļastras un nopirku citroen c2 vts :383:

izņēmu vienu pakaļbeņķi, varbūt pat aizmugurē būs vieta ratiem un sunim :D

jebkurā gadījumā zefīrs paliek - pietiek ar vienu auto, kurš var pretendēt uz garlaicīgāko automašīnu pasaulē :D


Top
 Profile  
 
PostPosted: 21.07.2017. 00:19 
Opel Astra
User avatar

Joined: 17.06.2008. 08:32
Posts: 1467
Location: Rīga - kolhozs Pļavnieki
Braucu ar: AstraG WvB6 MBViano AMG
peecis wrote:
vajadzēja saimniecībā vēl vienu auto, apskatīju divas H dīzeļastras un nopirku citroen c2 vts :383:

izņēmu vienu pakaļbeņķi, varbūt pat aizmugurē būs vieta ratiem un sunim :D

jebkurā gadījumā zefīrs paliek - pietiek ar vienu auto, kurš var pretendēt uz garlaicīgāko automašīnu pasaulē :D


un?

noperc volvo xc90 2016 gada tad redzesi kas ir garlaiciba UN ko teiksi nez kas liksies garlaicigaks sievasmate vai citramons ar pakaljbenki vai bez... P.S. es esu vilies

_________________
Внимание!!!
Сообщение заговорено.
Модерирование данного сообщения приведет к половому бессилию...
... и неизлечимым венерическим заболеваниям!!!


Top
 Profile  
 
PostPosted: 01.08.2017. 09:29 
User avatar

Joined: 14.01.2008. 23:18
Posts: 233
_U_ wrote:
Rakaris wrote:
lai tiktu pie divciparu numura, tev jāuzliek kapots, kuram orģināli paredzās mazais numurs

chiu-chiu :D


Domu, ta, vismaz, saprati, kas darāms, lai tiktu pie divciparu numura?

Par pareizrakstības un stila kļūdām, brīnos kā tU, sevi dēvēdams par datorspeciālistu, neesi atklājis kā rakstīt ar garum un mīkstinājumzīmēm.... :lol:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 01.08.2017. 12:19 

Joined: 23.07.2015. 05:59
Posts: 1064
ko neesmu atklājis?
tu nespēj atšķirt kapotu no bufera, bet man kautko par pareizrakstību stāstīsi? :D
kam vajag - saprot taapat. katram lutausim man slinkums piepuuleeties uz garum-mikstinajumziimeem :D


Top
 Profile  
 
PostPosted: 01.08.2017. 13:06 
User avatar

Joined: 23.08.2014. 16:32
Posts: 750
Location: Daugavpils nov.Saldus nov.Brocēni
Braucu ar: Astra G Y17DTI,Meriva A Z16XE
Sveiki veči!
Jautājums par lukturiem priekšejiem aftermarket ir vērts pirk tādus vai labāk meklēt original?Mana atra H galīgi akla ir palikusi,pulēšanas pietika uz pusgadu... :thumbsdown: izsviesta nauda.
(http://www.ebay.co.uk/itm/VAUXHALL-ASTRA-H-MK5-04-07-BLACK-INNER-HEADLIGHTS-HEADLAMPS-PAIR-LEFT-RIGHT-/111722494527?fits=Car+Make%3AVauxhall&epid=1230960161&hash=item1a032dfa3f:g:L3UAAOSweW5U7Zj2)


Top
 Profile  
 
PostPosted: 01.08.2017. 14:23 
User avatar

Joined: 20.11.2011. 16:19
Posts: 589
Braucu ar: veco ļaužu auto
Sleepy wrote:
Sveiki veči!
Jautājums par lukturiem priekšejiem aftermarket ir vērts pirk tādus vai labāk meklēt original?Mana atra H galīgi akla ir palikusi,pulēšanas pietika uz pusgadu... :thumbsdown: izsviesta nauda.
(http://www.ebay.co.uk/itm/VAUXHALL-ASTRA-H-MK5-04-07-BLACK-INNER-HEADLIGHTS-HEADLAMPS-PAIR-LEFT-RIGHT-/111722494527?fits=Car+Make%3AVauxhall&epid=1230960161&hash=item1a032dfa3f:g:L3UAAOSweW5U7Zj2)

man eskortam bija ķīnas lukturi ar eņģeļacīm. ceļu izgaismoja slikti, beigās arī viena regulēšanas skrūve saplīsa, bet pareizie burti bija un skatē nekad nepiesējās :D

spuldzītes nomainīt bija čakarīgāk, eņģeļacīm tur kaut kādas samudrītās diodes, kuru vietā pēcāk ielīmēju kvēlspudzīti.

negribu tādus vairs nekad.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 01.08.2017. 17:13 
User avatar

Joined: 14.01.2008. 23:18
Posts: 233
_U_ wrote:
ko neesmu atklājis?
tu nespēj atšķirt kapotu no bufera, bet man kautko par pareizrakstību stāstīsi? :D
kam vajag - saprot taapat. katram lutausim man slinkums piepuuleeties uz garum-mikstinajumziimeem :D

Tāpēc jau tu audz platumā, ka slinkums piepūlēties :D :D :D
Buferi no kapota atšķiru, pieminēju kapotu, jo lielākajai daļai automašīnu aizmugurējā numura vieta ir kapotā, kā arī, cik var noprast pēc avatara, tēmas autora automašīnai numura vieta ir kapotā. Bet vispārīgi, kas gribēs tas saprātīs, kas nē, tam nav lemts tikt pie divciparu numura zīmes :P


Top
 Profile  
 
PostPosted: 01.08.2017. 18:01 
User avatar

Joined: 02.11.2012. 13:28
Posts: 3504
Location: Saulkrasti
Braucu ar: Volvo V70 un Saab 9-3
Tu tiešām esi izliecies? :shock: Par kapotu sauc dzinēja pārsegu, nevis bagāžnieka vāku. Nevienai mašīnai nummura zīme nav kapotā. Nevienai :!:

_________________
ImageImageImage


Top
 Profile  
 
PostPosted: 01.08.2017. 18:50 
Opel Vectra

Joined: 11.05.2009. 15:33
Posts: 2191
Location: Rīga
Milicis wrote:
Tu tiešām esi izliecies? :shock: Par kapotu sauc dzinēja pārsegu, nevis bagāžnieka vāku. Nevienai mašīnai nummura zīme nav kapotā. Nevienai :!:


Ehh, Milici...

Image

Un nu gan pasaules gals pienācis, kāds grabažnieka vāku par kapotu nosauca.
Tīri intereses pēc, šis arī ir bagažnieks? :mrgreen:
Man šķiet, ka ar bagāžu tam vākam nav nekāda sakara. :roll:

Image

Un ja tulko no angļu valodas, hood gadienā neapzīmē abus?

_________________
If everything else fails, read the manual.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 01.08.2017. 19:44 
User avatar

Joined: 02.11.2012. 13:28
Posts: 3504
Location: Saulkrasti
Braucu ar: Volvo V70 un Saab 9-3
Ok - divām mašīnām nr zīme ir uz "kapota".

_________________
ImageImageImage


Last edited by Milicis on 04.08.2017. 10:28, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
PostPosted: 02.08.2017. 08:25 
User avatar

Joined: 14.01.2008. 23:18
Posts: 233
Jums tur Vidzemē patīk visu sarežģīt, pie mums Zemgalē gan viss ir vienkārši un skaidri.... mācieties jaunieši :mrgreen:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 03.08.2017. 18:15 
User avatar

Joined: 23.09.2010. 00:08
Posts: 500
Location: Purčiks
Braucu ar: Chrysler
LIE wrote:
Milicis wrote:
Tu tiešām esi izliecies? :shock: Par kapotu sauc dzinēja pārsegu, nevis bagāžnieka vāku. Nevienai mašīnai nummura zīme nav kapotā. Nevienai :!:


Ehh, Milici...

Image

Un nu gan pasaules gals pienācis, kāds grabažnieka vāku par kapotu nosauca.
Tīri intereses pēc, šis arī ir bagažnieks? :mrgreen:
Man šķiet, ka ar bagāžu tam vākam nav nekāda sakara. :roll:

Image

Un ja tulko no angļu valodas, hood gadienā neapzīmē abus?

Tie ir dīvaini izņēmumu, kas tikai apstiprina likumu! Ja uz pasaules eksistē sieviete ar trīs pupiem, neviens tak nesāks apgalvot, ka trīs pupi ir OK - norma!

_________________
en en en en en brmbbmbmmb bbm bmm... puk...


Top
 Profile  
 
PostPosted: 04.08.2017. 08:27 
Opel Vectra

Joined: 11.05.2009. 15:33
Posts: 2191
Location: Rīga
darklight wrote:
LIE wrote:
Milicis wrote:
Tu tiešām esi izliecies? :shock: Par kapotu sauc dzinēja pārsegu, nevis bagāžnieka vāku. Nevienai mašīnai nummura zīme nav kapotā. Nevienai :!:


Ehh, Milici...

Image

Un nu gan pasaules gals pienācis, kāds grabažnieka vāku par kapotu nosauca.
Tīri intereses pēc, šis arī ir bagažnieks? :mrgreen:
Man šķiet, ka ar bagāžu tam vākam nav nekāda sakara. :roll:

Image

Un ja tulko no angļu valodas, hood gadienā neapzīmē abus?

Tie ir dīvaini izņēmumu, kas tikai apstiprina likumu! Ja uz pasaules eksistē sieviete ar trīs pupiem, neviens tak nesāks apgalvot, ka trīs pupi ir OK - norma!


Kādu likumu? Dīvains Tev salīdzinājums. Milicis teica ka tādu nav nekur,nekad. Šie izņēmumi apgāž un kaudze ar auto kam dzinējs grabažniekā.

_________________
If everything else fails, read the manual.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 05.08.2017. 10:41 
Opel Astra
User avatar

Joined: 17.06.2008. 08:32
Posts: 1467
Location: Rīga - kolhozs Pļavnieki
Braucu ar: AstraG WvB6 MBViano AMG
jaa par PAKALJdzinejiem ir interesanti kad pirmoreiz skatijos sho video krustu parmetu...

luuk viens eksemplars...


_________________
Внимание!!!
Сообщение заговорено.
Модерирование данного сообщения приведет к половому бессилию...
... и неизлечимым венерическим заболеваниям!!!


Top
 Profile  
 
PostPosted: 05.08.2017. 12:19 

Joined: 23.07.2015. 05:59
Posts: 1064
LIE wrote:
Kādu likumu? Dīvains Tev salīdzinājums. Milicis teica ka tādu nav nekur,nekad. Šie izņēmumi apgāž un kaudze ar auto kam dzinējs grabažniekā.

apskati mr2.
un pastaasti man uz kaada kapota ir numurziime.
taads ir iznjeemums, kas apgaazh tavu megapienjeemumu un nespeeju runaat valsts valodaa.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 05.08.2017. 19:46 
Opel Vectra

Joined: 11.05.2009. 15:33
Posts: 2191
Location: Rīga
_U_ wrote:
LIE wrote:
Kādu likumu? Dīvains Tev salīdzinājums. Milicis teica ka tādu nav nekur,nekad. Šie izņēmumi apgāž un kaudze ar auto kam dzinējs grabažniekā.

apskati mr2.
un pastaasti man uz kaada kapota ir numurziime.
taads ir iznjeemums, kas apgaazh tavu megapienjeemumu un nespeeju runaat valsts valodaa.


Mister 2?
Par beetle, tā ir ironija.
Un šaubos ka vārds kapots ir pārākais mūsu valsts valodas vārds.
Tu savu spēju rakstīt valsts valodā gan demonstrē lieliski. :D

_________________
If everything else fails, read the manual.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 05.08.2017. 21:04 

Joined: 23.07.2015. 05:59
Posts: 1064
LIE wrote:
_U_ wrote:
LIE wrote:
Kādu likumu? Dīvains Tev salīdzinājums. Milicis teica ka tādu nav nekur,nekad. Šie izņēmumi apgāž un kaudze ar auto kam dzinējs grabažniekā.

apskati mr2.
un pastaasti man uz kaada kapota ir numurziime.
taads ir iznjeemums, kas apgaazh tavu megapienjeemumu un nespeeju runaat valsts valodaa.


Mister 2?

toyota mr2, tiem, kas dziivo mucaa un tiek baroti pa spundi :D
taapat opel speedster - numurs ir buferii, nevis uz "kapota" :D
http://www.lotushardtops.com/index.php? ... uct_id=176 - shaadus te neapskatam :D

LIE wrote:
Un šaubos ka vārds kapots ir pārākais mūsu valsts valodas vārds.
Tu savu spēju rakstīt valsts valodā gan demonstrē lieliski. :D

spriezhot peec shii komentaara - tu no datoriem saproti tikpat cik dumas blondiines... vai otrs variants - mazgadiigais esi :D

ok, izgliitosim:
1) translits ir rakstiiba ar latiinju burtiem bez garum- un miikstinaajumziimeem. izveidojaas tad, kad lielaakaa dalja foruma aktiivistu veel nebija "uztaisiiti" vai eeda punkjus beernudaarzaa.
tad, kad uz datoriem tekstu glabaaja 7bit ascii. kad nebija ne codepage, ne unicode nekaa... attieciigi - raksta jebkuraa valodaa taadejaadi.

2) ja nepiecieshams - varu rakstiit arii ar miikstinaajumziimeem un garajiem patskanjiem. bet slinkums.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 06.08.2017. 22:14 
Opel Vectra

Joined: 11.05.2009. 15:33
Posts: 2191
Location: Rīga
_U_ wrote:
LIE wrote:
_U_ wrote:
apskati mr2.
un pastaasti man uz kaada kapota ir numurziime.
taads ir iznjeemums, kas apgaazh tavu megapienjeemumu un nespeeju runaat valsts valodaa.


Mister 2?

toyota mr2, tiem, kas dziivo mucaa un tiek baroti pa spundi :D
taapat opel speedster - numurs ir buferii, nevis uz "kapota" :D
http://www.lotushardtops.com/index.php? ... uct_id=176 - shaadus te neapskatam :D

LIE wrote:
Un šaubos ka vārds kapots ir pārākais mūsu valsts valodas vārds.
Tu savu spēju rakstīt valsts valodā gan demonstrē lieliski. :D

spriezhot peec shii komentaara - tu no datoriem saproti tikpat cik dumas blondiines... vai otrs variants - mazgadiigais esi :D

ok, izgliitosim:
1) translits ir rakstiiba ar latiinju burtiem bez garum- un miikstinaajumziimeem. izveidojaas tad, kad lielaakaa dalja foruma aktiivistu veel nebija "uztaisiiti" vai eeda punkjus beernudaarzaa.
tad, kad uz datoriem tekstu glabaaja 7bit ascii. kad nebija ne codepage, ne unicode nekaa... attieciigi - raksta jebkuraa valodaa taadejaadi.

2) ja nepiecieshams - varu rakstiit arii ar miikstinaajumziimeem un garajiem patskanjiem. bet slinkums.

:D

Par 2.:
Nāk prātā komentārs:
Quote:
Ei jūs tur, glamurnie peda*****, par šitā mēsla lietošanu turpmāk būs iespēja atrauties. Man ir nospļauties cik tas ir stilīgi, tā var klačoties visādos traukiem.lv un one.lv ar mazgadīgajām padauzām.


Reku, Tev varbūt noderēs. Ja jau slinkums un/vai raksti ar rakstāmmašīnu kurai viens bits par īsu.
https://laacz.lv/tmp/conv.php

_________________
If everything else fails, read the manual.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 07.08.2017. 07:02 

Joined: 23.07.2015. 05:59
Posts: 1064
LIE,
nevienu 7bit datoru es nezinu vispaar. un domaaju, ka tu ne tik...

taalaak - wafeljpuisiishu tekstu izskaistinaajumi nav gluzhi translits... (vismaz saakotneejaa izpratnee). tas ir tas par ko ir tavs citaats.

un, visbeidzot, mazgadiigo burkshkjeeshana kaa arguments, lai es iespringtu uz mikstinajumziimeem neder. normaali cilveeki saprot. paareejie ir otraa grupinja :D

p.s. par kapotiem tiki skaidriibaa? tagad zinaasi kas ir mister2? :D


Top
 Profile  
 
PostPosted: 07.08.2017. 07:39 
Opel Vectra

Joined: 11.05.2009. 15:33
Posts: 2191
Location: Rīga
_U_ wrote:

taalaak - wafeljpuisiishu tekstu izskaistinaajumi nav gluzhi translits... (vismaz saakotneejaa izpratnee). tas ir tas par ko ir tavs citaats.


Nav, nav, Saprotu, tas tik vēl trūka lai Tu translitam krāmētu klāt vēl emocionālas pauzes un citus daiļburtiņus. :)
_U_ wrote:
un, visbeidzot, mazgadiigo burkshkjeeshana kaa arguments, lai es iespringtu uz mikstinajumziimeem neder. normaali cilveeki saprot. paareejie ir otraa grupinja :D

It ka daudz forumos neapgrozos, bet starp man zināmajiem esi palicis pēdējais samurajs. :D

_U_ wrote:
p.s. par kapotiem tiki skaidriibaa? tagad zinaasi kas ir mister2? :D

Skaļi un skaidri :mrgreen:

_________________
If everything else fails, read the manual.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 07.08.2017. 20:58 
User avatar

Joined: 15.01.2017. 20:39
Posts: 86
Location: Rīga
Braucu ar: Kadett D / Ascona C
_U_ wrote:
un, visbeidzot, mazgadiigo burkshkjeeshana kaa arguments, lai es iespringtu uz mikstinajumziimeem neder. normaali cilveeki saprot. paareejie ir otraa grupinja :D

saprast ta saprot, bet uz nerviem krīt šā vai tā. sajūta, kā sarunājoties ar kādu, kam izdīgušas pirmās pūkas uz kules.
tu laikam dzīvo 1997., nevis 2017. gadā, kad tavu translitu pielietoja, tagad tas ir konkrēti novecojis pēc būtības un kaut kas ne no šī gadsimta


Top
 Profile  
 
PostPosted: 07.08.2017. 21:08 
User avatar

Joined: 08.02.2015. 21:10
Posts: 1128
Location: Dobele
Braucu ar: Audi A6 (C6) 3.2FSI quattro
xero wrote:
_U_ wrote:
un, visbeidzot, mazgadiigo burkshkjeeshana kaa arguments, lai es iespringtu uz mikstinajumziimeem neder. normaali cilveeki saprot. paareejie ir otraa grupinja :D

saprast ta saprot, bet uz nerviem krīt šā vai tā. sajūta, kā sarunājoties ar kādu, kam izdīgušas pirmās pūkas uz kules.
tu laikam dzīvo 1997., nevis 2017. gadā, kad tavu translitu pielietoja, tagad tas ir konkrēti novecojis pēc būtības un kaut kas ne no šī gadsimta


Image
Jāpiekrīt, digitālajā vidē tas rada nenobrieduša cilvēka iespaidu.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 07.08.2017. 21:20 

Joined: 23.07.2015. 05:59
Posts: 1064
siikajiem stress, skatos, radies... :D


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 25695 posts ]  Go to page Previous  1 ... 999, 1000, 1001, 1002, 1003, 1004, 1005 ... 1028  Next

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group