It is currently 29.03.2024. 09:37

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 304 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Next
Author Message
 Post subject: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 19.02.2012. 00:02 

Joined: 28.05.2011. 10:11
Posts: 48
Sveiki !
Apsverot pašreizējās degvielas cenas, arvien vairāk pa galvu šaudas doma, ka vajag gāzi :D
Tātad vēlējos uzzināt ko jūs domājat, ja liek uz 1,6 16v elektro šprices motora ?
un kādās cenās grozās 4as paaudzes iekārtas, ar visu uzstādīšanu ?


Top
 Profile  
 
PostPosted: 19.02.2012. 00:43 
Opel Kadett
User avatar

Joined: 02.01.2008. 15:01
Posts: 1797
Location: jelgava
DPPD wrote:
Sveiki !
Apsverot pašreizējās degvielas cenas, arvien vairāk pa galvu šaudas doma, ka vajag gāzi :D
Tātad vēlējos uzzināt ko jūs domājat, ja liek uz 1,6 16v elektro šprices motora ?
un kādās cenās grozās 4as paaudzes iekārtas, ar visu uzstādīšanu ?



Sveiks!
ļoti pareiza izvēle!
taču jāskatās kāds ir pašreizējais tehniskais dzinēja stāvoklis!

LPG uzstādīšanas cenas aptuveni rēķina 100ls uz cilindru!
iespējams ka atrod arī daudz lētāk! viss atkarīgs no iekārtas un kā to visu uzliek!
Ja nenāk miegs vari palasīt par gāzēs uzstādīšanu!
http://www.audi-style.lv/forum/index.php?/topic/32013-informacija-par-gazi/

_________________
vieta kur apstajas laiks


Top
 Profile  
 
PostPosted: 19.02.2012. 00:45 
Opel Manta
User avatar

Joined: 17.04.2008. 00:19
Posts: 1545
Location: Riga, Valmiera, rančo ģerevņā
DPPD wrote:
Sveiki !
Apsverot pašreizējās degvielas cenas, arvien vairāk pa galvu šaudas doma, ka vajag gāzi :D
Tātad vēlējos uzzināt ko jūs domājat, ja liek uz 1,6 16v elektro šprices motora ?
un kādās cenās grozās 4as paaudzes iekārtas, ar visu uzstādīšanu ?

Apzvani gāzes kantorus un uzzini cik konkreti tavam auto sanāks gāzes uzstādīšana un cik maksās apkope, tad paņem papīra lapu un salīdzini cik maksā gāze, cik benzīns, izdomā cik tu gadā nobrauc, cik ir starpība gada laikā braucot uz benzīnu vai gāzi, atņem apkalpošanas izdevumus un izdari secinājumus vai tev to vajag.
Nu cik tad tas 1.6 ēd un cik tu gadā nobrauc? Man ir tāda aizdoma ka tur jāmizo ļoti sirsnīgi lai tas pasākums atmaksātos..

_________________

SAT TV
NTV+
VIASAT
LTC Digitālā TV
Uzstādīšana


Top
 Profile  
 
PostPosted: 19.02.2012. 02:04 
Opel Kadett
User avatar

Joined: 02.01.2008. 15:01
Posts: 1797
Location: jelgava
rsdj wrote:
DPPD wrote:
Sveiki !
Apsverot pašreizējās degvielas cenas, arvien vairāk pa galvu šaudas doma, ka vajag gāzi :D
Tātad vēlējos uzzināt ko jūs domājat, ja liek uz 1,6 16v elektro šprices motora ?
un kādās cenās grozās 4as paaudzes iekārtas, ar visu uzstādīšanu ?

Apzvani gāzes kantorus un uzzini cik konkreti tavam auto sanāks gāzes uzstādīšana un cik maksās apkope, tad paņem papīra lapu un salīdzini cik maksā gāze, cik benzīns, izdomā cik tu gadā nobrauc, cik ir starpība gada laikā braucot uz benzīnu vai gāzi, atņem apkalpošanas izdevumus un izdari secinājumus vai tev to vajag.
Nu cik tad tas 1.6 ēd un cik tu gadā nobrauc? Man ir tāda aizdoma ka tur jāmizo ļoti sirsnīgi lai tas pasākums atmaksātos..


Izdevīgākais variants ir ņemt jau mašīnu ar gāzes iekārtu!

Draugam paņēmām Volvo s40 98 gada 1.8 16v dzinējs, iekārta kaut kāda Itāļu, 4 paaudze!
Uz gāzi sanāk ap 5ls, nu saka ka varot izbraukt arī uz 4.20ls/100km tas ir 10l Gāzes uz 100km

Rezumē, mazliet lētāk ir nekā ar dīzeli!

_________________
vieta kur apstajas laiks


Top
 Profile  
 
PostPosted: 19.02.2012. 11:18 
√√√√√
User avatar

Joined: 20.09.2005. 16:54
Posts: 5384
Location: ДВС
Braucu ar: Svensk kylskåp
Pilnīgi aplams rezumē. Man Astra ēda 7 ārpusē ar 3 paaudzi. Pēc meneša redzēsim, cik ēdīs ar izdīdītu 4to. Es tā saprotu, ka ir pienācis laiks uztaisīt gazifikācijas topiku un nolikt visu pa plauktiem, savādāk es jau redzu vismaz 2 gudreļus, kas izrunājās par tilpumu vien.

Ja ir runa par X16XEL tad tas ir labs motors priekš LGP. Un nebūs tur nekādas problēmas ar mīšanos kalnā, utt.

Vakarā uztaisīšu atsevišķu topiku un ierakstīšu vairāk. Patreiz var turpināt murgot šiten.

_________________
Klanis has left the building :D


Top
 Profile  
 
PostPosted: 19.02.2012. 13:36 
Opel Omega
User avatar

Joined: 03.02.2008. 21:44
Posts: 11025
AndrisV wrote:
Pilnīgi aplams rezumē. Man Astra ēda 7 ārpusē ar 3 paaudzi. Pēc meneša redzēsim, cik ēdīs ar izdīdītu 4to. Es tā saprotu, ka ir pienācis laiks uztaisīt gazifikācijas topiku un nolikt visu pa plauktiem, savādāk es jau redzu vismaz 2 gudreļus, kas izrunājās par tilpumu vien.

Ja ir runa par X16XEL tad tas ir labs motors priekš LGP. Un nebūs tur nekādas problēmas ar mīšanos kalnā, utt.

Vakarā uztaisīšu atsevišķu topiku un ierakstīšu vairāk. Patreiz var turpināt murgot šiten.


:dod:

kā ir ar gāzes baloniem Nav kādas advancētāks konsrukcijas, kas veiksmīgāk iekļaujas bagāžniekā, vai original bākas vietā. Klasiskais balons ir sipri neveiksmīgs ja gribas izmantot auto kravas telpu, un zapasku mest ārā ar negribas.

_________________
Nobody is perfect - I'm nobody :redneck_yo:
It's nice to be important, but it's more important to be nice :twisted:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 19.02.2012. 14:03 
Opel Vectra
User avatar

Joined: 17.01.2007. 20:38
Posts: 2979
Location: Liepāja
Rolands wrote:

:dod:

kā ir ar gāzes baloniem Nav kādas advancētāks konsrukcijas, kas veiksmīgāk iekļaujas bagāžniekā, vai original bākas vietā. Klasiskais balons ir sipri neveiksmīgs ja gribas izmantot auto kravas telpu, un zapasku mest ārā ar negribas.

un cik biezzi tev to zapasku reaali ir bijhis vajadziibas? reaali pa 7 gadiem esu vinju izmantojis 2vas reizes un abas sanaaca pilseetaa, taka es savu zapasku izmetu aaraa un ja pilseetaa paardurssu tad jebkurss var man atvest to zapasku, bet ja braucu taa taalaak iemetu ciisinju un viss!

_________________
nav stulbi jautaajumi ,ir tikai stulbas atbildes!!
vectra B-x16xel ( nekustinata jau 4 gadus)
astra f-c20ne upgrade to 20seh upgrade to x20xev powered with lpg
ford transit-2,5td (sold)
saab 9-5 2,0T BioPower(sold)
astra H 1,7 traktors
Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 19.02.2012. 14:22 
Opel Omega
User avatar

Joined: 03.02.2008. 21:44
Posts: 11025
realais wrote:
Rolands wrote:

:dod:

kā ir ar gāzes baloniem Nav kādas advancētāks konsrukcijas, kas veiksmīgāk iekļaujas bagāžniekā, vai original bākas vietā. Klasiskais balons ir sipri neveiksmīgs ja gribas izmantot auto kravas telpu, un zapasku mest ārā ar negribas.

un cik biezzi tev to zapasku reaali ir bijhis vajadziibas? reaali pa 7 gadiem esu vinju izmantojis 2vas reizes un abas sanaaca pilseetaa, taka es savu zapasku izmetu aaraa un ja pilseetaa paardurssu tad jebkurss var man atvest to zapasku, bet ja braucu taa taalaak iemetu ciisinju un viss!



a man divreiz uz lauku ceļa kur pat īsti izstāstīt nevar kā lai tevi atrod.

situācijas ir dažādas.

pilsētā vispār arsabiedrisko jābraukā :redneck_yo:

_________________
Nobody is perfect - I'm nobody :redneck_yo:
It's nice to be important, but it's more important to be nice :twisted:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 19.02.2012. 14:26 
Opel Kadett
User avatar

Joined: 01.09.2006. 21:04
Posts: 4326
Location: Liepaja
Braucu ar: ar četriem riteņiem
arī es izņemu zapasku ārā,pat atslēgas nevadāju Līdz! 2x ir nācies mainīt zapasku, pa visiem gadiem!

_________________
R1
R6
TR CORSA
impreza
X5
Kadett Gsi MV6
Kadett Turbo


Top
 Profile  
 
PostPosted: 19.02.2012. 14:58 
Opel Vectra
User avatar

Joined: 17.01.2007. 20:38
Posts: 2979
Location: Liepāja
Rolands wrote:
realais wrote:
Rolands wrote:

:dod:

kā ir ar gāzes baloniem Nav kādas advancētāks konsrukcijas, kas veiksmīgāk iekļaujas bagāžniekā, vai original bākas vietā. Klasiskais balons ir sipri neveiksmīgs ja gribas izmantot auto kravas telpu, un zapasku mest ārā ar negribas.

un cik biezzi tev to zapasku reaali ir bijhis vajadziibas? reaali pa 7 gadiem esu vinju izmantojis 2vas reizes un abas sanaaca pilseetaa, taka es savu zapasku izmetu aaraa un ja pilseetaa paardurssu tad jebkurss var man atvest to zapasku, bet ja braucu taa taalaak iemetu ciisinju un viss!



a man divreiz uz lauku ceļa kur pat īsti izstāstīt nevar kā lai tevi atrod.

situācijas ir dažādas.

pilsētā vispār arsabiedrisko jābraukā :redneck_yo:

nevajag braukt tik dzilji dzzungljos :D nu iemet tad ciisinju, neaiznjem tak daudz vietas plassajaa omee, man pat astraa ar ciisinju vel vietas paliek!

_________________
nav stulbi jautaajumi ,ir tikai stulbas atbildes!!
vectra B-x16xel ( nekustinata jau 4 gadus)
astra f-c20ne upgrade to 20seh upgrade to x20xev powered with lpg
ford transit-2,5td (sold)
saab 9-5 2,0T BioPower(sold)
astra H 1,7 traktors
Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 19.02.2012. 15:17 
Opel Vectra
User avatar

Joined: 17.01.2007. 20:38
Posts: 2979
Location: Liepāja
ne visi ir lauksaimnieki :D

_________________
nav stulbi jautaajumi ,ir tikai stulbas atbildes!!
vectra B-x16xel ( nekustinata jau 4 gadus)
astra f-c20ne upgrade to 20seh upgrade to x20xev powered with lpg
ford transit-2,5td (sold)
saab 9-5 2,0T BioPower(sold)
astra H 1,7 traktors
Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 19.02.2012. 15:56 
Opel Kadett
User avatar

Joined: 02.01.2008. 15:01
Posts: 1797
Location: jelgava
krods wrote:
nav jadziivo latgalee lai dabuutu kreiso saljaru :)


Tu saproti ka tu tagad bezpriģeli pacēli?
Cilvēks grib auto ar gāzes iekārtu!
Es arī biju apsvēris tādu domu, bet mans c4 2,5tdi ēd 5-6litri tāpēc pagaidām neiespringstu!
tai pat laikā opel astra F 1,7td ēd 4.2-6

nu jebkurā gadījumā ir jānem kāda mazā "blusa" ar 1.2-1.6 dzinēju un jāgazificē!
būs kartings!

_________________
vieta kur apstajas laiks


Top
 Profile  
 
PostPosted: 19.02.2012. 16:28 

Joined: 28.05.2011. 10:11
Posts: 48
krods wrote:
kreiso diizeli pa 0,75 santiimiem var dabuut veesi un normaals dizelis eediis ap 6 litri ar kreiso degvielu tas ir 4.50ls uz 100kmaptuveni!un jaatceras tas ka taa gaazes iekaarta nemaxaa 10ls,un vinja veel ir jaatpelna,un plus tas dzineejs nedarbosies 100% uz gaazes,vinjam vajadzees bendziinu,tur straadaajot tukshgaitaa vai uzsilstot liidz noteiktiem graadiem,+veel jaatceras cik veseliigi ir gaaze dzineejiem?pasham bija taada doma njemt kaadu 3.0l un kabinaat gaazi iekshaa!bet nezinu nezinu :)tur stipri un dikti jaareekjina kas ir leetaak!

vispār jau es neprasiju neko par taviem kreisajiem dīzeļiem.
be tā doma šaudas arvien vairāk, bet laikam pagaidām tomēr nelikšu.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 19.02.2012. 16:53 
Opel Vectra
User avatar

Joined: 17.01.2007. 20:38
Posts: 2979
Location: Liepāja
krods wrote:
maza blusa ar 1.2L +gaze=mopeeds :Dtad jav labaak ielikt pedaaljus :D

1,2 jau pats pa sevi ir mopeeds un ja nepazzeelo uz sprauslaam jaudas kritumu nemaz nejuutu! vismaz es ar savu 2.0 8v un 4 paaudzes sisteemu dizzi nejutu un tur var visu smuki atreguleret kautvai peec 4k rpm parsleedzas uz benziinu un visur uzvilks !

_________________
nav stulbi jautaajumi ,ir tikai stulbas atbildes!!
vectra B-x16xel ( nekustinata jau 4 gadus)
astra f-c20ne upgrade to 20seh upgrade to x20xev powered with lpg
ford transit-2,5td (sold)
saab 9-5 2,0T BioPower(sold)
astra H 1,7 traktors
Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 19.02.2012. 16:55 
Opel Kadett
User avatar

Joined: 02.01.2008. 15:01
Posts: 1797
Location: jelgava
krods wrote:
2fast 4you wrote:
krods wrote:
nav jadziivo latgalee lai dabuutu kreiso saljaru :)


Tu saproti ka tu tagad bezpriģeli pacēli?
Cilvēks grib auto ar gāzes iekārtu!
Es arī biju apsvēris tādu domu, bet mans c4 2,5tdi ēd 5-6litri tāpēc pagaidām neiespringstu!
tai pat laikā opel astra F 1,7td ēd 4.2-6

nu jebkurā gadījumā ir jānem kāda mazā "blusa" ar 1.2-1.6 dzinēju un jāgazificē!
būs kartings!

maza blusa ar 1.2L +gaze=mopeeds :Dtad jav labaak ielikt pedaaljus :D


esi braucis kādreiz ar tādu?
teiksim 1.5 16v turbokompresors ar gāzi! ies daudz labāk par tavu pusmirušo kontrabandas uzturētāju!
kaut vai tas pats piemērs!
Bija man crx ar 1.5 12V dzinēju, skrien viņs Lopā!

_________________
vieta kur apstajas laiks


Top
 Profile  
 
PostPosted: 19.02.2012. 20:26 
Opel Manta
User avatar

Joined: 17.04.2008. 00:19
Posts: 1545
Location: Riga, Valmiera, rančo ģerevņā
krods wrote:
maza blusa ar 1.2L +gaze=mopeeds :Dtad jav labaak ielikt pedaaljus :D

Pamato. Ja tu runā par jaudas kritumu, tad cik esu runājis ar gāziniekiem un paziņām kas ielikuši tagad gāzi- atšķirības jaudā praktiski nav.

_________________

SAT TV
NTV+
VIASAT
LTC Digitālā TV
Uzstādīšana


Top
 Profile  
 
PostPosted: 19.02.2012. 21:11 
User avatar

Joined: 03.02.2011. 21:01
Posts: 131
Location: Strazde
Krodam vajadzētu izteikt kārtējo brīdinājumu, ka dīzeļomega man vienīgais un vislabākais auto pasaule!

..ar gāzi viss ir labi, arī 1.6 un 1.2 motoros-tīri filtri, labas sprauslas un viss notiek pa 0.42-0.45 ls litrā!

ja mašina tērē 5-7 litrus DD un to dabū pa 0.70ls, tad tas ir lētākais variants

visos citos gadījumos, gāzesplīts ar patēriņu līdz 11 litriem ir pa lēto!


...lūdzu izsakieties tikai tie, kam ir pieredze par gāzi!


Top
 Profile  
 
PostPosted: 19.02.2012. 21:39 

Joined: 23.10.2010. 16:38
Posts: 129
Location: Riga
ja ir ikdienaa gabali jaabrauc tad gaaze tieshaam ir labaakais variants - paziistamajam ar 3.3 voyager sanaak izmaksas identiskas kaa man ar savu 2l omi :D

_________________
Opel Omega 94.g 2.0 16v - ecotec // Sedans [ X20XEV ]


Top
 Profile  
 
PostPosted: 19.02.2012. 21:39 
Opel Vectra
User avatar

Joined: 11.06.2009. 13:01
Posts: 430
Location: Baldone
oi , gāze tas ir labi :D vectrai 1.8 ir gāze iet tāpat ka ar bendzīnu , drīz būs arī iekš 2.5, bet tas tuvāk siltajam laikam , garāža vel auksti :lol: ir ari vecās paaudzes gāze uz 1.8 cigāra , bendzīnu vispār neēd mīnusos ar gāzi lec un pat iet labak ;)

_________________
shkolniks jebanijs, bleatj.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 20.02.2012. 01:39 
√√√√√
User avatar

Joined: 20.09.2005. 16:54
Posts: 5384
Location: ДВС
Braucu ar: Svensk kylskåp
Krods - nav ko teikt, viepli aizver! Īpaši, ja pa tēmu nejēdz vispār neko, spriežot pēc tekstiem, tantes pieturā saļarkstējušas.

DPPD - jāparēķina, cik iznāk nobraukt. Vietējie gāzinieki ir ļoti bezkaunīgi ciparu ziņā, bet nu, kaut kā jau ir jāizdzīvo no sērijas. Vari taustīt leišus, es tik tagad nepateikšu kā ir ar sertifikāciju, CSDD te mazliet bezkauņojās un veļ no sevis atbildību nost, kā jau Latvijā pieņemts. Principā, svarīgi ir 2 faktori, kādas sprauslas un vai ņems nost kolektoru. Pirmais, ja nav Valtek-veidīgās, tad ir jāprasa, cik maksās nomainīt, ja atmet kedas. Valteks un kopijas ir populāras tīri tāpēc, ka ir apkalpojamas, bet nežēlīgi lēnas un ar pāris problēmām. Kolektora nost ņemšana vienk. norāda uz darba kultūru. Tiesa, tur kur ņems nost, būs dārgāk par darbu, daudz dārgāk. Gāzes uzpildes korķi tikai standartīgo, nafig slēpt, ar tiem mazajiem tikai galvassāpe un smirdoša pāreja vislaik līdzi jāvazā.

Rolands - Zivtiņu uzsēst un na*** uzsēsties? Tikai zapasku. Un kā jau teica, ieliec gandonu un aizmirsti jautājumu. Ja pārsit 2 riepas vienlaicīgi, tad tā ir diagnoze vai arī liktenis ;) Omegai to gandonu nevar kā Ņivai vispār zem kapota nolikt? :D Protams, var likt kā voyageriem - ārējo balonu apakšā, bet es neesmu stāvā sajūsmā par šitādu padarīšanu. Tur daudz problēmu ir vēlāk ekspluatācijas laikā, multivārsta krāni vienmēr iepūst, utt., utt.

_________________
Klanis has left the building :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 20.02.2012. 02:43 
Opel Vectra
User avatar

Joined: 16.08.2006. 13:41
Posts: 298
Braucu ar: bmw e30
Varbūt kāds ir spēcīgs likumos un visā tanī papīru būšanā un zin kas un kā jābūt, lai to sertifikātu dabūtu?

Vnk būs gāzes likšana pašrocigi(lasīt - kvalitatīvāk kā konvejerkantoros). Attiecīgi interesē dokumentu/legālā būšana.
Jo uzskatu, ka normālam DIY automobiļa skrūvētājam 4. paaudzes gāzes iekārtu uzlikt nav kosmoss.

Kas vainas Valtek sprauslām? tb lietotāja/regulētāja atsauksmes.

Balons normālā gadījumā toroidālais, nu tipa zapaskas vietā. Virsbūvē tikai pāris caurumi un normālā vietā. Cilindriskais jau sliktāk, baigā caurumošana sanāk. Bet tilpums mazāk tiem toroidālajiem, atkarīgs no auto.

Ar kolektoriem interesanti. Kurš gāzes kantoris piem. Subaru ņems nost ieplūdnieku. :D gan jau vēl ir daudz auto kuriem tā procedūra nav vislabākā. pat gāzes uzstādīšanas pamācībās rekomendē urbi ar solidolu nosmērēt vai ar putekļu sūcēju kko tur māžoties... bet nu tas tak alumīnijs/plastmasa samals. :D

starpcitu uzskatu, ka topiks derīgs un aktuāls, jo kāpēc gan nebarot motoru ar lētāku degvielu. un + nav jāklausās, kā zem motora pārsega tiek malti akmeņi, kā tajos ekonomiskajos un ahūna ātrajos kompresijas aizdedzes motoros. :D

Ā, un vabrūt kāds var pateikt kādu bodi Rīgā, kur var iepirkt gāzes iekārtām aktuālās lietiņas. caurules kapara, šļūtenes, filtrus, remkomplektus utt?


Top
 Profile  
 
PostPosted: 20.02.2012. 10:21 
Opel Astra
User avatar

Joined: 16.12.2011. 09:34
Posts: 282
Location: Pierīga
2fast 4you wrote:
Draugam paņēmām Volvo s40 98 gada 1.8 16v dzinējs, iekārta kaut kāda Itāļu, 4 paaudze!
Uz gāzi sanāk ap 5ls, nu saka ka varot izbraukt arī uz 4.20ls/100km tas ir 10l Gāzes uz 100km

Rezumē, mazliet lētāk ir nekā ar dīzeli!


daudz ēs tas volvo. tieši tik pat, cik man turbobertone ar gāzi - 10 litri/100km
pilnā šprice, balona zapaskas vietā. 40 litri ir pietiekams daudzums. sakarā ar biezo reduktoru, viss prieks + pirmā uzpilde, sanāca apaļi 500ls.
Atsitās gada laikā.
pārbūvēs sertifikātu iedeva kantorī, ar to aŗi braucu uz numuru salīdzināšanu. savādāk, laikam nekā. gāze paliek gāze.
Btw, ebay ir pilns ar auto LPG kitiem. Sanāk ļoti lēti. Vienīgi ir problemas ar to sertifikātu + iekārtas programmēšanu.

ps. kad rēķina izmaksas, neaizmirst pielikt klāt benžas patēriņu sildot. ziemā sanāk daudz. vēl ir tā, ka dažos setapos (varbūt arī visos), darbinot ar gāzi, benžā ar tiek piesviesta klāt. dažs saka, ka eļļošanai, dažs - dzesēšanai..pats neesmu interesējies.
reāli ja gāze 40 san, benža 1 ls. tad aprēķinos var mierīgi ņemt gāzi tieši uz 1/2 lētāku ka benzīns. tur tajos 10 san gan patēriņā starpība būs, gan viss pārējais.

_________________
Coupe Turbo


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 20.02.2012. 11:49 
Opel Manta
User avatar

Joined: 17.04.2008. 00:19
Posts: 1545
Location: Riga, Valmiera, rančo ģerevņā
Man jau liekas ka tā ir tikai tāda leģenda par to benzīna piešpricēšanu gāzei. Pārsvarā es to esu dzirdējis no cilvēkiem kuriem pašiem gāzes nekad nav bijis. Maniem paziņām, kuri brauc ar gāzi, nekas tamlīdzīgs nav novērots.

_________________

SAT TV
NTV+
VIASAT
LTC Digitālā TV
Uzstādīšana


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 20.02.2012. 11:52 
Opel Vectra
User avatar

Joined: 16.08.2006. 13:41
Posts: 298
Braucu ar: bmw e30
tas jau atkarīgs kā saregulē. var uzlikt, ka pie slodzes pārslēdzas uz benzīnu.

Nu un cik rēali tērē to bendžuku ziemā uzsildīšanai?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 20.02.2012. 12:06 
Opel Astra
User avatar

Joined: 16.12.2011. 09:34
Posts: 282
Location: Pierīga
nez, varbūt kompja gļuks, bet braucot tīri uz gazes, man arī benžas cipars nedaudz krītas.
sildot sanāk cipars. konkrēti astra silsts ļoti leni, un kādi 5-6 km jānovālē, lai aizietu gāze. atkarīgs no temperatūras. kad bija lielie sali, bija vēl vairāk.
un no sakuma tas patēriņš ir nežēlīgs vienmēr. kamēr imīcies no parkinga, kamēr iesilst utt.
es tā parasti uz 20 ls pildos benzīnu. Mēnesim pietiek. Vasarā ilgākam laikam.

_________________
Coupe Turbo


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 304 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Next

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group