It is currently 13.05.2024. 16:58

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 104 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5
Author Message
PostPosted: 03.07.2015. 02:08 
Opel Kadett
User avatar

Joined: 30.10.2009. 23:39
Posts: 2228
Location: Ventspils
Braucu ar: Vecām misenēm
Grupu dalījums man jā, īsti nav skaidrs, bet mani tas tāpat neskar, gadžetu jautājumu nemāku komentēt, tas man viss vēl jauns. Nav ne jausmas, kā nobrauksim, bet jāmēģina. Es gan te vairāk par to "pirksti gaisā" uz VS…

Šeit uzreiz pirmais jautājums - termins "VS auto” nozīmē šeit ko?

Ok, protams, VS ir kruti, jo tas parāda, ka esi entuziasts un spēj savu auto saglabāt pietiekami autentisku un labā stāvoklī, tas viss ir kuul, bet man radās jautājums, vai visi auto ar VS ir atbilstoši (šeit prasās definīcija, kā atšķirt atbilstošu no neatbilstoša) youngtimeru pasākumiem. Ņemsim par piemēru melnu Kadett D. Auto, kuram nav VS, kuram viņu nafig nevajag (37eur nodoklis, jou) un kurš nemaz viņu nevar iegūt. Tad sanāk, ka stock kadetts, zelta krāsā ar 13N motoru, 4 ātrumu kārbu un galertu visos piekares stūros ir atbilstošāks (skat. iepriekš) YTR pasākumiem nekā tagad? Es uzskatu, ka nē, jo pārbūvēt morāli un fiziski novecojušus auto mezglus nav nekas krimināli sodāms, vismaz pagaidām. Trases dienu 3niekos ar 1.3 motoru noteikti nebūtu nobraucis tik labi, savukārt auto autentiskums ir priekšnosacījums VSam, ja nemaldos. Galu galā, YTR pasākumi ir youngtaimeru rallijs, nevis VS auto rallijs (ticu, ka ir visas iespējas tādu uzrīkot, ja ir tāda vēlme :mrgreen: ), un youngtaimeriem pieder arī ne-VS auto. Ja es kaut ko esmu ne tā sapratis, par to, kur tavuprāt ir problēma ar ne-VSiem, protams var viedoklis mainīties, bet tā vispār vnk interesanti, ar ko tieši VS > neVS (neskaitot respekta punktus rajonā). Tas tā, gribējās paspamot, pirms aizmiegu ar telefonu rokās.

P.S. kopprojekta Manta jau nav vienīgais youngtaimeris, ar ko var piedalīties šādos pasākumos… :redneck_yo:

_________________
Kadett D C20NE outside
Kadett D C20XE?
Frontera B


Top
 Profile  
 
PostPosted: 03.07.2015. 07:58 
Opel Kadett
User avatar

Joined: 30.10.2009. 23:39
Posts: 2228
Location: Ventspils
Braucu ar: Vecām misenēm
Nu, to, ka tu pieminēsi RTU, es zināju jau rakstot - labs jājamzirdziņš, uz ko mūs ar Lesi (tipiski) pavilkt :redneck_yo:
Izlasīju ytr lapā sadaļu "kas ir youngtimer?", nav jau grūti iequotēt:
Quote:
Latvijā ir salīdzinoši daudz autoklubu attiecībā pret iedzīvotāju skaitu, bet pasākumi tiek rīkoti diezgan maz. Bijām arī novērojuši, ka automarku klubos lielākie aktīvisti ir tie, kas brauc ar klasiskiem spēkratiem. Tā mums, Latvijas Antīko automobiļu klubam, arī radās doma, ka ir jānoorganizē sportisks pasākums šiem auto faniem un viņu spēkratiem. Kā galveno auditoriju, vēlējāmies redzēt youngtimer automašīnas – spēkratus, kas ražoti 20.gs. 60.-80. gados, jo tie ir ļoti interesanti, ātri un pietiekami uzticami, lai mērotu garākas distances un brauktu arī sportiskākā režīmā. Lai gan ideja par Youngtimer kategorijas spēkratu pasākumiem radās jau ap 2007. gadu, pirmais pasākums norisinājās tikai 2012. gadā. Tas bija divu dienu regularitātes rallijs un foto orientēšanās sacensības ar kopējo distanci ap 600km. Tajā pašā gadā arī atjaunojām kalnā braukšanas sacensības netālu no Rīgas. Nākamajā gadā tika rīkota papildus vēl Trases Diena Biķernieku trasē. 2014. gadā jau pasākumu skaits sasniedza 5 – mums tika piedāvāta dalība Latvijas Rallija Čempionāta ieskaitē divos posmos.

Nu lūk, apmēram šādi - neviena vārda par VS kā tādu es tur neredzu. Jā, kā jau teicu, es saprotu, ka VS ir kruti, bet *VISI* tak nedzeram šampi par 50eur pudelē tikai tāpēc, ka prestižāk (nu varbūt kāds dzer).

Attiecībā uz neejošiem kadettiem ar iztecējušiem amjiem - tu pat redzējis viņu neesi dabā (visticamāk), par ko mēs šeit runājam :D es neesmu dzimis autobūves inženieris un daudzas lietas darīju pirmo reizi un caur d1rsu. Ok, amīši mana vaina, bet pašlaik viņi vēl strādā.

_________________
Kadett D C20NE outside
Kadett D C20XE?
Frontera B


Top
 Profile  
 
PostPosted: 03.07.2015. 08:59 
Opel Manta
User avatar

Joined: 25.09.2005. 22:12
Posts: 2144
Location: Rīga
Andrams wrote:
Grupu dalījums man jā, īsti nav skaidrs, bet mani tas tāpat neskar, gadžetu jautājumu nemāku komentēt, tas man viss vēl jauns. Nav ne jausmas, kā nobrauksim, bet jāmēģina. Es gan te vairāk par to "pirksti gaisā" uz VS…



Pilnīgas muļķības sarakstīji, acīmredzot galīgi neuztvēri rakstītā kopjēgu :? ieraudzīji dažus pazīstamus burtus un ar to arī pietika :? Kā vari spriest par to , kur Tu nevienu vēl reizi pat piedalījies neesi :evil: Atkal izgājiens no sērijas "Znatj neznaju, a mnenie imeju " :?
Andram, piedāvaju sekojošu, nobrauc vismaz 3 Youngtimeru lielos rallijus, izpratīsi ( cerams ) ko nozīme kopumā Youngtimeru kustība ( ka tas nav tikai viens konkrēts Kadett vai Manta , "gāšana" , viena trases diena iekš 333, utt ) pie reizes pa šo laiku būsi ticis pari 20 gadu slieksnim un tad par šo tēmu varēsim ar Tevi padiskutēt līdzīgākās savara kategorijās 8) Atvaino, pagaidām vispār neredzu jēgu ar Tevi šo jautājumu pat apspriest. Kautkā amizanti paliek, kad cilvēks kurš vēl nebija piedzimis, kad braucu jau ar Mantu, mēģina man kautko bīdīt par Youngtimeriem , Mantām, utt :lol:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 06.07.2015. 01:03 
Opel Kadett
User avatar

Joined: 30.10.2009. 23:39
Posts: 2228
Location: Ventspils
Braucu ar: Vecām misenēm
Nekad neesmu teicis, ka man ir superkārs. Ja kas.

Manam (Leša un Rolanda arī) viedoklim forumā/dzīvē nav nekāda sakara ar RTU. Kāpēc tu to velc līdzi - ne man par to spriest…

_________________
Kadett D C20NE outside
Kadett D C20XE?
Frontera B


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 104 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group