It is currently 29.03.2024. 09:10

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 29 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
PostPosted: 13.08.2013. 08:40 
Opel Ascona
User avatar

Joined: 12.01.2007. 20:20
Posts: 1193
Location: Rīga
Normāla grants normāli nesēdinātai mašīnai un sūdzību itkā nav, ja neskaita, ka riepa ir gandrīz vienā līmenī ar slieksni :D

Image

Tur vel jāaprot ar to kapli braukt tas toč, par riepām sūdzēties itkā nevarēju priekšā bija ok, aismugurē 2006gada vasarenes ar 4mm protektoru.
Asfalts mani kaitina pec definīcijas- nemāku es trajektorijas sameklēt, ar priekšpiedziņu itkā jau 333 biju visu sapratis, bet šoreiz tas nekādīgi nepalīdzēja.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13.08.2013. 09:20 
Opel Manta
User avatar

Joined: 25.09.2005. 22:12
Posts: 2144
Location: Rīga
Jocīgi, ka FWD tik neparasti maz dalībnieku bija :roll: Nebija atbraukuši arī visi spēcīgakie no RWD sprinta braucējiem - tā kā nevarēja teikt, ka šoreiz zvaigžņotākais sastāvs. Skatoties pēc apļu laikiem, neskatoties uz ļoti sīvu konkurenci FWD klasē, labākie apļu laiki šoreiz ir aiz RWD topa braucējiem :shock: Ļoti vispārināti var secināt, ka RWD tops ātrāks par FWD šoreiz noteikti. Pieņemu, ka tas varētu būt dēļ jaudīgakiem auto :roll: Pirms starta bija pienācis aprunāties tas kurs bildēs ir uz goda pjedestāla 1. vietā un stastīja, ka bembim esot 300zs :shock: Es viņu centos sabaidīt ar Mantas 100 zs, viņs palika dziļi domīgs :lol:
Nepiekritīšu Emim par "normālu" grunti! Nezinu, kas tur nāca āra no zemes, nebija laika apsktīt, bet sajūta tāda, ka kautkādi betona būvgruži ar cietām malām :shock: Lai kas arī tas nebūtu - pat rises neveidojās, vienkārši cieta un ļoti nelīdzena virsma zem plānas smilsu kārtiņas, kuru jau pirmajā iebraucienā aizslaicīja prom :( Tā nav normāla grants ! Emja BMW bija patiešam dikti zems pateicoties plastmasu apkarei, kura tikai loģiski uz beigām tika praktiski visa nolauzta :? IMHO jēga likt atpakaļ īpaši nav, ja doma laist pa granti, šoreiz pat nekādu rišu nebija un tik un tā visu nolauza :roll:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13.08.2013. 11:58 
Opel Manta
User avatar

Joined: 15.01.2008. 22:13
Posts: 2282
Location: Rīga,Latvija
Tiem,kurus apdzina grants līkumā,jāpriecājas,ka stikls,lukturi veseli.

_________________
Un gada balvu saņem:
"p.s. es auto forumus lietoju, nu jau, 18o gadu... ne-auto... uuuu... ap 25 :mrgreen:"


Top
 Profile  
 
PostPosted: 13.08.2013. 12:00 
Opel Omega
User avatar

Joined: 11.01.2010. 00:23
Posts: 1754
Location: Jelgava
Braucu ar: Opel Omega Y22XE
lesis wrote:
Tiem,kurus apdzina grants līkumā,jāpriecājas,ka stikls,lukturi veseli.

O jā es kad pirmos divus tur palaidu garām vairs nelaidu tajā vietā nevienu :mrgreen: Jo pēc brauciena uzreiz gāju lūkoties priekšu vai nav nekas sasists. Akmeņi lidoja diezgan lieli virsū.

_________________
Omega caravan Y22XE 2000


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 29 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group