It is currently 25.04.2024. 21:49

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 30 posts ]  Go to page 1, 2  Next
Author Message
PostPosted: 13.04.2011. 01:18 
User avatar

Joined: 11.10.2007. 21:47
Posts: 12
Location: Jelgava
Tuvojoties pavasarim garāžās sāk rosīties auto sporta entuziasti, kuri nelaiž garām nevienu iespēju pārbaudīt un nostiprināt auto vadīšanas prasmes. Viens no pasākumiem, kas nodrošina vietu un laiku prasmju nostiprināšanai ir ikgadējās Mehu dienas. Tās jau 16 gadus organizē Latvijas Lauksaimniecības Universitātes (LLU) Tehniskās fakultātes (TF) Studentu pašpārvalde (SP). Ja pirmsākumos šis pasākums tika organizēts vienīgi Mehiem - LLU TF studentiem, tad šodien Mehu dienas ir kļuvušas par savdabīgu sezonas atklāšanu auto sporta piekritējiem. Tās pulcē ne tikai Mehus un studentus no LLU, bet arī entuziastus no Jelgavas un Latvijas. Auto sports ir viens no tiem sporta veidiem, kurš pulcē, apvieno, saliedē un priecē Latvijas iedzīvotājus, neskatoties uz tautību un reliģisko piederību. Tā kā lielais auto sports prasa daudz laika un finanses, tad tādi pasākumi kā Mehu dienas ļauj aizstāt un izjust iepriekš minētās vērtības tiem, kuriem nav tik daudz brīvā laika un finanšu. Mehu dienu galvenie mērķi ir: pulcēt vienkopus auto sporta entuziastus slēgtās teritorijās, kur netiek apdraudēta satiksme un dot ikvienam iespēju pārbaudīt un nostiprināt savas auto vadīšanas prasmes. Bez visa tā Mehu dienas ir lielisks atpūtas pasākums, kurš pulcē vienkopus dalībniekus un skatītājus dažādās vecuma grupās, kas savukārt dod iespēju ikvienam atslēgties no ikdienas, kā arī iegūt jaunus draugus un paziņas. Šogad Mehu dienas tiks rīkotas 28. un 29. aprīlī un galvenā notikumu vietu būs sporta komplekss „Rullītis”.

Mehu dienas, kas katru gadu pulcē lielu skaitu auto sporta piekritēju, nemitīgi liek domāt par programmas dažādību un tās pilnveidošanu, jo dalībnieku un skatītāju prasības ar katru gadu tikai aug. Tikai pateicoties pārbaudītām vērtībām un jaunumiem Mehu dienu programmā izdodas atkal un atkal pulcēt ikgadējos apmeklētājus, kā arī piesaistīt jaunus. Par pārbaudītām vērtībām ir kļuvušas tādas disciplīnas kā CSDD braukšanas eksāmens, dragrace, ātruma aplis, izdzīvošanas sacensības un dažādas skatītāju aktivitātes. Pie jaunumiem šogad tiek plānotas tādas disciplīnas kā drifts, aklā braukšana un auto orientēšanās. Šīs un vēl citas disciplīnas un aktivitātes, kas ir paredzētas „Mehu dienu 2011.” programmā, nodrošina adrenalīna, azarta, izaicinājuma, prieka, saliedētības un vienotības izjūtas, kuras ir neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa. Tās izjūt ikviens apmeklētājs, piedaloties piedāvātajās disciplīnās un aktivitātēs divu dienu garumā. Ne velti Mehu dienas tiek uzskatītas par vienu no skaļākajiem, krāšņākajiem, ievērojamākiem, apmeklētākajiem un atpazīstamākajiem pasākumiem LLU un Jelgavā.

Image

_________________
Calibra C20XE


Last edited by Xelluc on 26.04.2011. 12:25, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
PostPosted: 14.04.2011. 12:34 
User avatar

Joined: 11.10.2007. 21:47
Posts: 12
Location: Jelgava
Pieejama dažāda informācija, nolikumi, pieteikšanās forma
http://mehiem.lv/?project_cat=mehu-dienas-2011

_________________
Calibra C20XE


Top
 Profile  
 
PostPosted: 14.04.2011. 19:45 
Opel Vectra
User avatar

Joined: 26.01.2009. 00:43
Posts: 343
Location: Kalnciems, Riga, Jelgava
kāds no blitzes domā piedalīties, vai vismaz kā skatītājs apmeklēt mehu dienas? :)


Top
 Profile  
 
PostPosted: 14.04.2011. 21:24 
Opel Kadett
User avatar

Joined: 02.01.2008. 15:01
Posts: 1797
Location: jelgava
es!
kā skatītajs!

_________________
vieta kur apstajas laiks


Top
 Profile  
 
PostPosted: 26.04.2011. 12:26 
User avatar

Joined: 11.10.2007. 21:47
Posts: 12
Location: Jelgava
Saturās, Mehu dienas tuvojās!

Jau šo ceturtdien un piektdien Jelgavā, sporta un atpūtas kompleksā „Rullītis” norisināsies ilgi gaidītās Mehu dienas. Sīkāku informāciju meklējiet http://www.mehiem.lv vai http://www.draugiem.lv/ev/18338679

_________________
Calibra C20XE


Top
 Profile  
 
PostPosted: 26.04.2011. 15:26 
Opel Omega
User avatar

Joined: 11.01.2010. 00:23
Posts: 1754
Location: Jelgava
Braucu ar: Opel Omega Y22XE
Es kā skatītājs noteikti.
Ja saņemšos drosmes tad arī kaut kādā disciplīnā varētu piedalīties.

_________________
Omega caravan Y22XE 2000


Top
 Profile  
 
PostPosted: 26.04.2011. 16:10 

Joined: 24.04.2011. 22:22
Posts: 12
Kads zin cik gara distace ir mini draga???


Top
 Profile  
 
PostPosted: 30.04.2011. 00:31 
User avatar

Joined: 23.08.2010. 04:37
Posts: 13
THIRTEEN wrote:
Es kā skatītājs noteikti.
Ja saņemšos drosmes tad arī kaut kādā disciplīnā varētu piedalīties.


Tā arī nepiedalījies :| Es tur viens ar savu Seni bik dragā un ātruma aplī piedalījos. Škrobe tik par to, ka neilgi pirms tā visa man nobruka ātruma sensors, līdz ar to nevarēju pārbaudīt, uz ko tas opis spējīgs, jo braucamais pats nemaz nesaprot, ka tas brauc :D Vēl pa virsu tas, ka līdz ar to arī, būdams automāts, tas nepārslēdza ātrumus kā vajadzētu. Nācās braukt ar vilkšanai paredzētajiem zemajiem robiem :/
Škrobe :D


Top
 Profile  
 
PostPosted: 30.04.2011. 00:38 
Opel Vectra
User avatar

Joined: 26.01.2009. 00:43
Posts: 343
Location: Kalnciems, Riga, Jelgava
slazds wrote:
THIRTEEN wrote:
Es kā skatītājs noteikti.
Ja saņemšos drosmes tad arī kaut kādā disciplīnā varētu piedalīties.


Tā arī nepiedalījies :| Es tur viens ar savu Seni bik dragā un ātruma aplī piedalījos. Škrobe tik par to, ka neilgi pirms tā visa man nobruka ātruma sensors, līdz ar to nevarēju pārbaudīt, uz ko tas opis spējīgs, jo braucamais pats nemaz nesaprot, ka tas brauc :D Vēl pa virsu tas, ka līdz ar to arī, būdams automāts, tas nepārslēdza ātrumus kā vajadzētu. Nācās braukt ar vilkšanai paredzētajiem zemajiem robiem :/
Škrobe :D

p.s. starp citu, tas serviss kurā tu čakarējies zem sava senatora bij tas kur es strādāju un vēl pie tam es tajā laikā tieši mainīju eļļu laikam zafīrai un pēc tam fiestai, pēc tam rullītī tevi redzēju... njā, es vēl domāju nah tev tas senators dragreisā negāja...


Top
 Profile  
 
PostPosted: 30.04.2011. 01:04 
Opel Omega
User avatar

Joined: 11.01.2010. 00:23
Posts: 1754
Location: Jelgava
Braucu ar: Opel Omega Y22XE
slazds wrote:
THIRTEEN wrote:
Es kā skatītājs noteikti.
Ja saņemšos drosmes tad arī kaut kādā disciplīnā varētu piedalīties.


Tā arī nepiedalījies :| Es tur viens ar savu Seni bik dragā un ātruma aplī piedalījos. Škrobe tik par to, ka neilgi pirms tā visa man nobruka ātruma sensors, līdz ar to nevarēju pārbaudīt, uz ko tas opis spējīgs, jo braucamais pats nemaz nesaprot, ka tas brauc :D Vēl pa virsu tas, ka līdz ar to arī, būdams automāts, tas nepārslēdza ātrumus kā vajadzētu. Nācās braukt ar vilkšanai paredzētajiem zemajiem robiem :/
Škrobe :D


Nepiedalījos gan es nekur. Jo vienīgā vieta kur es gribēju piedalīties bija orientēšana pirmajā dienā, bet es nokavēju reģistrēšanos. Savukārt citur man nebūtu nekādu izredžu. Kā nekā man jau ir tikai nīkulis zem haubes kas to bundžu spēj kustināt uz priekšu. Kā arī mana ome abas dienas nostāveja nekustoties pie kojām, jo bija cits dibenpārvietotājs.
Tevi gan manīju piedaloties un arī nodomāju kāpēc tev viņš bik pa vāju iet, jo cik zināms tad tādi aparāti kust diezgan ņipri uz priekšu.

_________________
Omega caravan Y22XE 2000


Top
 Profile  
 
PostPosted: 30.04.2011. 02:42 
User avatar

Joined: 23.08.2010. 04:37
Posts: 13
veetreens wrote:
slazds wrote:
THIRTEEN wrote:
Es kā skatītājs noteikti.
Ja saņemšos drosmes tad arī kaut kādā disciplīnā varētu piedalīties.


Tā arī nepiedalījies :| Es tur viens ar savu Seni bik dragā un ātruma aplī piedalījos. Škrobe tik par to, ka neilgi pirms tā visa man nobruka ātruma sensors, līdz ar to nevarēju pārbaudīt, uz ko tas opis spējīgs, jo braucamais pats nemaz nesaprot, ka tas brauc :D Vēl pa virsu tas, ka līdz ar to arī, būdams automāts, tas nepārslēdza ātrumus kā vajadzētu. Nācās braukt ar vilkšanai paredzētajiem zemajiem robiem :/
Škrobe :D

p.s. starp citu, tas serviss kurā tu čakarējies zem sava senatora bij tas kur es strādāju un vēl pie tam es tajā laikā tieši mainīju eļļu laikam zafīrai un pēc tam fiestai, pēc tam rullītī tevi redzēju... njā, es vēl domāju nah tev tas senators dragreisā negāja...

Mjā. Tā diena man vispār bija pamatīgā steigā. Līdz tam bija tā, ka jau kādu nedēļu vai divas iepriekš sāka rādīt nulli spidometrā. Ar pārnesumiem tā, ka uzkāpj līdz 3k apgriezieniem un tik tad kompis saprot, ka ātruma sensors nestrādā, un pārslēdzas otrajā robā. Līdz trešajam ar vēl kaut kā uzkāpj, bet zemāk jāslēdz manuāli. Sporta režīma lampiņa tik mirgo, rādot, ka kaut kas nav kārtībā. Pats sporta režīms ar līdz ar to nestrādā. Atliek tik manuāli slēgties. Uz pacēlāja pacēlu, cerībā, ka, pačakarējot kādus vadus, viss aizies, un tā ar bija, ka uz brīdi pēc tam parādījās signāls. Bet tad atkal nekā. Un tikai vakarā pirms mehu dienām izštukoju, kā īsti nolasīt kļūdu kodus no diagnostikas kabeļa. Noskaidroju, ka ātruma sensors nesūta signālu. Bet serviss, kur varēju izmantot pacēlāju, jau bija aizņemts. Uzbraucu uz apmales pagalmā un līdu apakšā skatīties, kur tas sensors. Bet līdz kārbai netiku. Nākamā dienā braukāju un meklēju kādu estakādi vai bedri, bet nekā (Rīgā dzīvoju). Tad skrēju uz Jelgavu. Pa ceļam vēl vajadzēja pārmontēt ziemas riepas uz vasarenēm. Iebraucu kaut kur aiz Jaunolaines vienā riepu servisā, kur man pārmontēja riepas. Laika maz. Braucu uz Jelgavu. Pa ceļam pirms Jelgavas ir viena estakāde, bet tā ciet. Tad vienā servisā iebraucu - pilns, citā - atkal pilns, vienās garažās braucu - tur mani nelaiž. Nu tad braucu tālāk uz centru. Fakultātē ar garaža ciet. Zvanu pasniedzējam - šodien man tur netikt. Un tik tur pie jums man vismaz piešķīra bedri. Talāk meklēju, kur tas sensors. Atradu, noņēmu. A tur viens vads nost, kuru nekādi netiek klāt iestiprināt vietā. Čakarējos, čakarējos. Jau pus četri. Četros beidzas reģistrēšanās dragam. Pieskrūvēju atpakaļ to sensoru un prom uz Rullīti. Knapi paspēju piereģistrēties. Bet nu nekas tad tai dragā tāpat arī nesanāca. Nākamā dienā tad vēl joka pēc izdomāju ātruma aplī piedalīties. Tur jau ar tā ne visai - slēgāties ar automātu kā ar manuālo tā ne visai ar diviem robiem.
Bet nu vispār jau kā tā arī nemaz nezinu, cik būtu labs rezultāts, ja viss ietu, jo man jau Senators ir tikai 12 vārstu nevis 24v kāds tas ir nākamajiem modeļiem. Man ir viens no pirmajiem Senator B variantiem. 88. gads.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 30.04.2011. 02:46 
User avatar

Joined: 23.08.2010. 04:37
Posts: 13
THIRTEEN wrote:
slazds wrote:
THIRTEEN wrote:
Es kā skatītājs noteikti.
Ja saņemšos drosmes tad arī kaut kādā disciplīnā varētu piedalīties.


Tā arī nepiedalījies :| Es tur viens ar savu Seni bik dragā un ātruma aplī piedalījos. Škrobe tik par to, ka neilgi pirms tā visa man nobruka ātruma sensors, līdz ar to nevarēju pārbaudīt, uz ko tas opis spējīgs, jo braucamais pats nemaz nesaprot, ka tas brauc :D Vēl pa virsu tas, ka līdz ar to arī, būdams automāts, tas nepārslēdza ātrumus kā vajadzētu. Nācās braukt ar vilkšanai paredzētajiem zemajiem robiem :/
Škrobe :D


Nepiedalījos gan es nekur. Jo vienīgā vieta kur es gribēju piedalīties bija orientēšana pirmajā dienā, bet es nokavēju reģistrēšanos. Savukārt citur man nebūtu nekādu izredžu. Kā nekā man jau ir tikai nīkulis zem haubes kas to bundžu spēj kustināt uz priekšu. Kā arī mana ome abas dienas nostāveja nekustoties pie kojām, jo bija cits dibenpārvietotājs.
Tevi gan manīju piedaloties un arī nodomāju kāpēc tev viņš bik pa vāju iet, jo cik zināms tad tādi aparāti kust diezgan ņipri uz priekšu.

Es jau arī ne dēļ tām izredzēm piedalījos. Vienkārši divus gadus jau biju nostāvējis skatītāju rindās. Gribējās arī intereses pēc pašam pamēģināt. Tikai tiešām žēl, ka netiku redzēt, uz ko opis spējīgs. Bet nu ar kā jau tiku augstāk minējis, man tas senators viens no pirmajiem B variantiem, kam tik 12 vārsti. Līdz ar to, šis tāpat neietu tik ņipri uz priekšu, cik citi tādi aparāti :D


Top
 Profile  
 
PostPosted: 15.04.2013. 14:02 
Opel Omega
User avatar

Joined: 11.01.2010. 00:23
Posts: 1754
Location: Jelgava
Braucu ar: Opel Omega Y22XE
Šogad kārtējo reizi notiks mehu dienas Jelgavā.
Vai kāds šogad plāno arī piedalīties kādā no disciplīnām?
Pagaidām cik zinu pieteicies ir syxis ātruma aplī. Es pats nosūtīju pieteikumu uz autoorientēšanos un ātruma apli, cerams ka mani iekļaus. :roll:
Te var palasīt info par pasākumiem, kas paredzēti mehu dienu ietvaros.
http://mehiem.lv/?project=atskats-uz-mehu-dienam-2013

Image

_________________
Omega caravan Y22XE 2000


Top
 Profile  
 
PostPosted: 15.04.2013. 19:58 
Opel Astra

Joined: 26.12.2011. 23:24
Posts: 1056
Location: Jelgava
Auto orentēšanās jau būs pa nakti . :D

_________________
AUDI 80 JN 1990. ( Winterauto )
OPEL ASTRA CABRIO BERTONE Z18XE 2003. ( Sommerauto)
ex OPEL ASTRA CARAVAN 1.7 DTL 1996.( darba a/m )
ex OPEL COMBO 1.3CDTI 2008. (servisa darba a/m )
OPEL COMBO 1.7 D 1998. (darba a/m )


Top
 Profile  
 
PostPosted: 15.04.2013. 20:02 
Opel Omega
User avatar

Joined: 11.01.2010. 00:23
Posts: 1754
Location: Jelgava
Braucu ar: Opel Omega Y22XE
Džonis wrote:
Auto orentēšanās jau būs pa nakti . :D

Tur jau tas arī pats labums :D Varēs pa nakti pablandīties kā tīņu gados, kad naktīs tikai līdām no mājām arā :mrgreen:

_________________
Omega caravan Y22XE 2000


Top
 Profile  
 
PostPosted: 16.04.2013. 23:11 

Joined: 24.05.2006. 21:49
Posts: 704
konstatēju ka, ātruma aplī man nekas nespīd pat teorētiski, tur aparāti novākušies stipri ātrāki . :D

veiksmes orientācijās pa naktsnīgajām jelgavas bedrēm :mrgreen:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 19.04.2013. 08:51 
Opel Omega
User avatar

Joined: 11.01.2010. 00:23
Posts: 1754
Location: Jelgava
Braucu ar: Opel Omega Y22XE
Neliela atskaite par vakardienas pasākumu.
Pirmo reizi piedalījos tādā pasākumā. Kopā bija 9 uzdevumu kam tika atvēlēts 7h laiks izpildei. Pirmie divi uzdevumi gāja ļoti raiti un tad sāka likties ka tas viss ir parāk viegli un neinteresanti. Izpildot pirmos uzdevumu pazuda arī dienas gaisma, tad jāpārslēdzas bija uz nakts režīmu. Sanāca arī palauzīt galvu, padusmoties uz komandas biedriem un pastāvēt ceļa malā kādas 30 min, lai varētu mierīgi izdomāt nakošo kontrolpunktu un atrast sakarību kas ir stāstīts leģendā. Galu galā mēs tikām ar visiem uzdeviem galā līdz plkst 24:00. Iebraucot finišā rīkotāji teica ka esam trešie. Bet tas vēl neko nenozīmē, jo bija daži uzdevumi kas bija jāveic uz laiku. Par kuriem tiks piešķirti attiecīgie punkti. Jo ātrāku lauku uzrādi uzdevumā jo vairāk punktu iegūsti. Punkti tika piešķirti par laiku 1-ais laiks - 10punkti, 2-tais laiks - 9 punkti un utt. Tākā mēs uzdevumus dažus bijām izpildījuši uz to brīdi, kad mēs bijām visātrāk ir cerība ka dabūsim lielākos punktus. Cerēsim ka trīniekā būsim tikuši. Rezultātus paziņos rītdien. Pasākums kopumā man patika, tikai varējā būt to uzdevumu vairāk. Kā arī biju cerējis ka ar auto būs jābrauc krietni vairāk. Kopumā ar visu maldīšanos odometrs tikai saskaitīja 73km, par to gan mazliet :(

_________________
Omega caravan Y22XE 2000


Top
 Profile  
 
PostPosted: 20.04.2013. 01:35 
Opel Omega
User avatar

Joined: 03.02.2008. 21:44
Posts: 11025
pasākums tak studentiem - ekonomiskais - degviela jātaupa, lai paliek aliņam. :redneck_yo:

_________________
Nobody is perfect - I'm nobody :redneck_yo:
It's nice to be important, but it's more important to be nice :twisted:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 21.04.2013. 08:36 
Opel Omega
User avatar

Joined: 11.01.2010. 00:23
Posts: 1754
Location: Jelgava
Braucu ar: Opel Omega Y22XE
Vakar piedalijāmies arī ātruma aplī, bet tur dēļ lielās konkurences braucām tikai for fun :383:
Visu dienu nobojāja muļķigs drifts kas gāja 6h bezjēgā un nebija nemaz skatāms - sviests. Par to orgiem :thumbsdown:
Pienāca vakars un tad jau garīgais uzlabojās uz visiem 100%. Sagaidot apbalvošanu izrādījās ka esam izcīnījuši 1. vietu autoorientēšanā. Liels paldies komandas biedriem, bez kuriem netiktu tur kur esam. Balvas bija vairāk kā :super: :super:

Image

Nākamgad obligāti piedalīsimies tajā pašā sastāvā, jo būs jāaizstāv čempiņa tituls :mrgreen:

_________________
Omega caravan Y22XE 2000


Top
 Profile  
 
PostPosted: 21.04.2013. 21:24 
Opel Omega
User avatar

Joined: 03.02.2008. 21:44
Posts: 11025
:clap:

Bet tas tak pasākums studentiem ?

_________________
Nobody is perfect - I'm nobody :redneck_yo:
It's nice to be important, but it's more important to be nice :twisted:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 21.04.2013. 23:42 

Joined: 24.05.2006. 21:49
Posts: 704
monstrs :redneck_yo:

dragu nesanāca paskatīties: nobliezās apgāžot dranduļetu kaut kāda dāma, kurai gaidīja ātros, pēc tam mentus, aizbraucu.

ātruma aplis ar garām = tik 1 apli deva izbraukt. man vajadzēja vēl vienu lai būtu smuki.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 22.04.2013. 08:33 
Opel Omega
User avatar

Joined: 11.01.2010. 00:23
Posts: 1754
Location: Jelgava
Braucu ar: Opel Omega Y22XE
Rolands wrote:
:clap:

Bet tas tak pasākums studentiem ?

Pasākumos varēja piedalīties jebkurš interesents ar auto.
P.S. Bet es jau arī vēl esmu students :)

_________________
Omega caravan Y22XE 2000


Top
 Profile  
 
PostPosted: 22.04.2013. 12:55 
Opel Omega
User avatar

Joined: 11.01.2010. 00:23
Posts: 1754
Location: Jelgava
Braucu ar: Opel Omega Y22XE
Te būs laiki par ātruma apli. Tur man diezgo labi nav gājis, bet vismaz otru omegu esmu apsteidzis un daudzus BMW. Mani nosacījumi izpildīti :D
Image

_________________
Omega caravan Y22XE 2000


Top
 Profile  
 
PostPosted: 22.04.2013. 22:10 

Joined: 24.05.2006. 21:49
Posts: 704
Oo lotus nav pirmais , es gar zemi.

šogad bij konkurence vēl trakāka nekā pagāšgad.

es nodirsu to braucienu , biju domājis ka tāpat kā senāk tikšu galā ar otro robu taisnēs.
aber pirmajā taisnē uz galu man PC atrubī benžu (sasniedzu max rpm) - es šokā (pilnīgi biju noskaņots palikt 2 robā) un tur arī zaudēju. tagad tik labi izvelk no līkuma, ka vajadzēja 3 robā iet, un tas pats otrajā taisnē... bremze karoč, man neder 1 apļa gonkas )


Top
 Profile  
 
PostPosted: 28.07.2013. 14:30 
Opel Omega
User avatar

Joined: 11.01.2010. 00:23
Posts: 1754
Location: Jelgava
Braucu ar: Opel Omega Y22XE
U wrote:
tiko uzzinaaju atsauksmes par lohu dienaam... tur tieshaam veel neviena liikja nav bijis, vai taa vienkaarshi ir orgu cuucene un lauku cilveekiem siiksta dziiviiba?!

Šogad bija pirmais traumētais kuru ar ātrajiem aizveda prom no trases, bet līdz šim tikai un vienīgi veiksme orgiem.

_________________
Omega caravan Y22XE 2000


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 30 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group