It is currently 27.04.2024. 00:45

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 213 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Author Message
 Post subject: Re: MiniRallijs 2015
PostPosted: 18.10.2015. 20:10 
User avatar

Joined: 23.07.2007. 13:16
Posts: 765
Location: Mežā
Braucu ar: Kļiņčiks
Dook wrote:
Nu Krastiņš no otrās vietas ir pārgājis uz Nr. 1 antifavorītu no organizatoriem.

Diemžēl viss iesākās bēdīgi, 2min trasē un pirms viena no līkumiem, kur jābremzē un jāmet no 3. uz 2. neizturēja pusass...

Par organizāciju:
1)Neviens īsti neinteresējās, ka es tur kaut kur trasē stāvu, par vilkšanu ārā nerunājot.
2)Kad tomēr traktors ieradās, no Krastiņa nācās dzirdēt tekstu, lai ievelk dziļāk kartodromā, lai nīkstu vēl tur pāris stundas.
3)Tomēr, kad aizvilka līdz tuvākajiem vārtiem, kur jau viens noplīsis BMW bija, teica, ka atvēršot, lai tiekam laukā. Nogaidīju kādu pusotru stundu, nosalu, sāku jau lamāties pa telefonu un tikai tad atvilkās viens no tiesnešiem, kas pēc mana stūrmaņa teksta - "Nepagāja ne 2 stundas" atbildēja ar "Neesam nekāda prioritāte".

P.S.Vienīgā labā lieta, ka paņēma priekšā braucējus, kas joprojām nemāk uzlīmēt uzvārdus uz auto, kam jābūt uz sacensībām obligāti.



Dook, paraadi kur ir rakstiits ka jabuut vardam uzvardam?

Ja tas ko tu esi ielicis 4rati.lv tad paskaties gadu dokumentam....


diemzee bet pasaakums vnk miskaste...

negribu neko komenteet... Krastina Lēmums...

_________________
Te var paskatīties kā es ķēmojos ar video


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: MiniRallijs 2015
PostPosted: 18.10.2015. 20:19 
User avatar

Joined: 28.10.2013. 20:38
Posts: 710
Location: Cēsis, Vecpiebalga, Rīga, Jelgava
Braucu ar: Opel X16XE
Par to kā viņi reglamentē kurš dokuments ir derīgs un kas nē es nezinu, to jāprasa pašam LAF, jo kad tas dokuments parādījās es pēc viņa sāku vadīties un domāju, ka to daru arī tagad. Arī iepriekš, kad ROAD braucu lietojām pēdējo jaunāko dokumentu, jo katru gadu jauns vnk nebija.

Tas, ka tas fails nemaz neatrodas LAF mājaslapas minirallija sadaļā ir pavisam cits stāsts. :D

Tas, kā tas tiek pasniegts šobrīd, gan ar dokumentu bardaku un visu pārējo ir stulbi, bet es tomēr būtu par to, lai uzvārdi ir uz auto sportā un tā smieklīgā cena cik tās uzlīmes izmaksā ir pa makam jebkuram...

Izskatās, ka ne man vienīgajam ir jauns Antifavorīts no orgiem :D
Kas par Krastiņa lēmumu?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: MiniRallijs 2015
PostPosted: 18.10.2015. 20:23 
User avatar

Joined: 23.07.2007. 13:16
Posts: 765
Location: Mežā
Braucu ar: Kļiņčiks
tev jaskataas tie dokumenti kas tavaa sadalaa ir..
pie mini ralliija ir tikai nolikums.. viss to arii nem veraa... tehniskie noteikumi ir csdd...
mums jurmalaa bija tikai viens dops... bija domatts 3.4 jurmala. krastina leemums.. buus tikai 4 dops un viss..
kas ko kaaa kapeec neviens taa ari nav paskaidrojis... sleegtais parks peec finisa... neviens neko nezin...
ai murgs...

izmainiita trase peec trases pierakstiisanas...
loti daudz jautriibas... prasaas uzrasktiit uz laf`u vienu veestuli ar jautaajumu...

_________________
Te var paskatīties kā es ķēmojos ar video


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: MiniRallijs 2015
PostPosted: 18.10.2015. 20:28 
User avatar

Joined: 28.10.2013. 20:38
Posts: 710
Location: Cēsis, Vecpiebalga, Rīga, Jelgava
Braucu ar: Opel X16XE
Nu par sadaļu es nepiekrītu, jo minirallija gada nolikumā 1.1 punktā vajadzīgie dokumenti ir nosaukti. Tas, ka nav pateikts kur viņus meklēt ir reāls sūds...

Kas tika izmainīts pēc pierakstīšanas? Es tikt par PS5/6 nebiju manījis, ka mainījies, nebiju pamanījis ka par to kaut kas būtu rakstīts, bet iepazīšanās jau bija par apgraizītu.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: MiniRallijs 2015
PostPosted: 18.10.2015. 20:30 
User avatar

Joined: 23.07.2007. 13:16
Posts: 765
Location: Mežā
Braucu ar: Kļiņčiks
da tas tapeec ka nolikumu gadam ir rakstiijsi viens reaali debiils cilveeks....

ar katru dienu liekas ka jaaiazibrauc uz lafa seedi un visi par idiotiem janosauc...

_________________
Te var paskatīties kā es ķēmojos ar video


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: MiniRallijs 2015
PostPosted: 18.10.2015. 20:51 
√√√√√
User avatar

Joined: 20.09.2005. 16:54
Posts: 5384
Location: ДВС
Braucu ar: Svensk kylskåp
Nu, visas iespējas, šito jautājumu pacelt. SAK'am tak ir kaut kādas sapulces vai nē? Jo nu, šito bāzt vienā maisā ar RS ir vairāk slinkums uzdrukāt papīru un apstiprināt, nekā kaut kas cits. Bik bardaks, uz ko var pievērt acis, bet tad arī dot pa degunu, ja bardaku dažādi interpretē un sāk prasīt mistiku. Bet jā, Dookam ir taisnība, datums, ne datums, bet noteikumi ir minēti... ja ir organizēt gribētāji, tad, lai ņem nost RLV miniralliju.

Par karneti, ech, kādreiz pašam bija jānogādā HQ un jāatdod rokās... Nu ok, nolikumā bija rakstīts, ka jāatdod zaļajai lampai/karogam/whatever, nevienam nevajag, tad nevajag.

Nevajag nekur braukt :D Dabūsi vēl vienu ētikas komisijas sēdi uz mūsu uzvārda :D Kaut gan, ābols jau no zirga tālu nekrīt ;) Cita starpā, personāžs ta tas pats :D :D :D

_________________
Klanis has left the building :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: MiniRallijs 2015
PostPosted: 18.10.2015. 20:57 
User avatar

Joined: 28.10.2013. 20:38
Posts: 710
Location: Cēsis, Vecpiebalga, Rīga, Jelgava
Braucu ar: Opel X16XE
Andri, es kā reiz gaidīju zaļo gaismu, kam jānodod karneti, bet tādas jau nemaz nebija. Pirmais ieradās traktors.

Arī par izstāšanos minēts numurs, kuram jāzvana, bet tur sākumā atbild, ka vajagot Irēnai zvanīt. Nafig tad tas numurs jāiekļauj oficiālos dokumentos, ja jau jāzvana citur?

Ja ir sūdzības par pasākumu, tad vienīgais veids ir doties uz sapulci un runāt klātienē?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: MiniRallijs 2015
PostPosted: 18.10.2015. 21:02 
User avatar

Joined: 23.07.2007. 13:16
Posts: 765
Location: Mežā
Braucu ar: Kļiņčiks
rakstiit lafam officiaalu iesniegumu lai atbild...

_________________
Te var paskatīties kā es ķēmojos ar video


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: MiniRallijs 2015
PostPosted: 18.10.2015. 21:16 
√√√√√
User avatar

Joined: 20.09.2005. 16:54
Posts: 5384
Location: ДВС
Braucu ar: Svensk kylskåp
Pirms LAF's pārgāja uz klubu sistēmu bija tā, ka katrai komisijai bija gada sapulce pirms gada beigām. Balsis deva tiem, kas komisijas ietvaros saņēma gada licences. Tad droši varēja pieteikt tēmu un diskutēt, izlikt uz balsošanu, etc. Tobiš, bija viss sākās ar dienas kārtībās apstiprināšanu un aiziet. Demokrātijai gan bija savas bēdas un daudzas aplamas lietas pieņēma, jo aunu bars blēja, tb. vairākums. Principā jau ir pareizi, bet zini kā, mums visiem gribējās skrūvēt un būvēt, attiecīgi, ar katru gadu taisīja vaļīgākus noteikumus, līdz nonāca līdz būriem. Ir lietas, kas ir jāierobežo saknē, jo savādāk mainās pasākumu filozofija. Cita starpā, minirallijam arī uz to velk, bet es domāju, ka tas ir jāaptur saknē. Nav 2006tais gads, kad to varēja dabūt gatavu.

Kā bija pēc tam, kad ieviesa klubu sistēmu - nezinu. Kā ir tagad, arī nezinu. Jājautā. Bet ja kopsapulce ir, tad var droši celt jautājumu, vai vajag teiksim kādas konkrētas organizācijas taisīto pasākumu akceptēt. Teiksim tā, viedokli izteikt, kad visi ir kopā, tas tomēr ir daudz efektīvāk, nekā raustīt, piem. Mūrnieku pēc katriem mačiem un individuāli bļaustīties.

Personīgi man nav par ko cepties, jūs kaut kādi neelastīgi un jūtīgi esat :D Tas nav labi un šitas nav labi ;) ;) ;) Nu ok, ir jau glupi, ja noliek pabērna lomā pret megapasākumu Latvija 2015, bet nu, ko padarīsi. Kā ir - tā ir. Kāpēc nelaida pa Ķemeriem vai turpat Bulduros/Dzinitaros, ej nu sazini. Distance bija, posmu distance bija. Brīvi...

_________________
Klanis has left the building :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: MiniRallijs 2015
PostPosted: 18.10.2015. 21:26 
User avatar

Joined: 28.10.2013. 20:38
Posts: 710
Location: Cēsis, Vecpiebalga, Rīga, Jelgava
Braucu ar: Opel X16XE
2. Par LAF SAK pilnsapulci.
Ir ierosinājums sasaukt LAF SAK biedru pilnsapulci 14.novembrī, norises vieta: viesnīca TOMO Raunas ielā 44, norises laiks un darba kārtība tiks precizēti.
Balsojums:
Par – visi


Domāju, ka jāaiziet.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: MiniRallijs 2015
PostPosted: 22.10.2015. 00:08 
Opel Ascona
User avatar

Joined: 12.01.2007. 20:20
Posts: 1193
Location: Rīga
Juuuu negribu palaist garam ari savus jautājumus.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: MiniRallijs 2015
PostPosted: 22.10.2015. 08:31 
User avatar

Joined: 28.10.2013. 20:38
Posts: 710
Location: Cēsis, Vecpiebalga, Rīga, Jelgava
Braucu ar: Opel X16XE
Emis wrote:
Juuuu negribu palaist garam ari savus jautājumus.


Es gan uz sākumu galīgi nevaru paspēt, atgriezīšos no mazā kruīza ap 11iem...

Ja tur būs kaut kāda balsošana varēsi manā vietā to darīt?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: MiniRallijs 2015
PostPosted: 22.10.2015. 10:48 
User avatar

Joined: 23.07.2007. 13:16
Posts: 765
Location: Mežā
Braucu ar: Kļiņčiks
var savu balsi atdot citam, tikai papīrs jauzraksta.

_________________
Te var paskatīties kā es ķēmojos ar video


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 213 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group