It is currently 19.04.2024. 05:59

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
PostPosted: 01.10.2013. 20:43 
Opel Manta
User avatar

Joined: 25.09.2005. 22:12
Posts: 2144
Location: Rīga
Palūgšu visus interesentus izteikt viedokli
http://www.vasarassprints.lv/forums/viewtopic.php?p=7675#7675
Jo lielāka būs interese, jo lielāka varbūtība, ka 2014. gadā varētu atkal notikt Vasaras Sprinta sacensību seriāls, ka tas bija 10 gadu garumā un nenotika tikai 2013. gadā.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 01.10.2013. 21:24 
Opel Manta
User avatar

Joined: 25.09.2005. 22:12
Posts: 2144
Location: Rīga
U wrote:
aatrumaa izlasot - man ir vairaak jautaajumu, nekaa viedoklja:
ar ko tas sprints buus labaaks par, piem, sabi riikotajiem bikjernieku vakariem superlap/dragreis, 4dienas vakaru shosejaam utml?
vairaak trases?
oficiaals chempionaats?
palasiiju turpat vasarassprinta lapaa tos noteikumus... haha tri raza... jebkuraa laikaa jaatbilst TA prasiibaam, bet motorstiprinaajumi var buut briivi?! tas ir kaa? TA tak nepielauj DIY motorstiprinajumus? izpludes trokshnju limeni meeriis katraas sacensiibaas? amju augshejie balsti arii - pameeginat ierasties uz TA ar uniballu, piemeeram...
vai tieshaam supersprintos to visu ieveeros? es kautkaa negribu ticeet... bikjeros vismaz ir skaidrs, ka tur ir bezpredels ;)

un kaada tur iisti sanaaca taa daliibas maksa uz posmu? piemeeram, riigaa un citur.


Atšķirība ir būtiska. Vajag piedalīties, tad uzreiz bilde būs skaidrāka ;)
Iesaku šos visus jautājumus cilāt atbilstoši VasarasSprinta forumā ! Savādāk tie tādi retoriski jautājumi pašam sev - tur Tev ātri apskaidros :lol:
Un par to TA - nu common :lol: Ja tā pieiet visam pasākumam, tad Standartauto komisija vispār jāklapē ciet - visi tie Supersprinti utt., cik tur vispār ir palicis pāri no pamatā izmantotā jēdziena Standarta auto ?!
Pajautā Marex -viņš teh.komisārs, pastāstīs uz pirkstiem kas un kā ar TA :wink:
Ja jau kautko izlasīji, tad vajadzeja pamanīt, ka dalība 35 ls + apdr. 5 ls ( vienreiz sezonā ) + 5 ls LAF licence. Protams + bendža, riepas, utt. Ja pasākums , teiksim, Biķerniekos, tad kautkādos 50-60 ls latos var ierakstīties. Ja Smiltenē, tad 90-100 ls un uz augšu, cik nu kuram tas auto rijīgs. Jebkurš autosports nemēdz būt lēts pēc definīcijas 8)


Top
 Profile  
 
PostPosted: 02.10.2013. 10:03 
Opel Manta
User avatar

Joined: 25.09.2005. 22:12
Posts: 2144
Location: Rīga
U wrote:
ja nebuus slinkums - pieregistreeshos un papiecukoshu to vinju smilshukasti.

a par kamon - shiibriizha redakcijaa es neko prieksh sevis tur neredzu. kljuut par kalvemotorsports sponsoru mani nevilina :D
savus meerkjalaikus es konkreetaas trasees taapat varu treneet. :lol:


Vienmēr kāds būs organizātors un tam būs jamaksā nauda - ja nu vienīgi personīgi un konrēti iebildumi pret Kalves kungu :roll: Atliek tad pašam ko uzorganizēt un nesponsorēt nevienu :wink:
Un viena ļoti milzīga atšķirība - trenēties un piedalīties sacensības ir 2 pavisam dažādas lietas ! Kamēr pats to dzīvē nepamēģina, grūti saprast. Pamēģini, tad par to parunāsim :wink: Un tas nav tikai autosportā.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 02.10.2013. 11:12 
Opel Manta
User avatar

Joined: 25.09.2005. 22:12
Posts: 2144
Location: Rīga
U wrote:
man nav nekaadu personiigu iebildumu pret orgiem, per se.
man ir iebildumi pret nesaprotamu finanshu instrumentu paardali (man par sliktu 8) argumenteetu ar "noteikumiem", uz kuriem visi liek "miiksto" un visi par to zin, bet vienalga neieveero. :thumbsdown:
lasu ieteikumus 2011.gada sezonai (taatad jau 7-8sezonas aiz muguras) - tur veel joprojaam nav skaidras poziicijas ne par ko (noteikumu kontekstaa). Gislaveds (ja pareizi atceros tad pa pirmajaam vietaam brauca) principiaali atsakaas njemt nost "nishtjakus", kurus esot gadu gaitaa sabaazis...

respektiivi - pagaidaam es redzu bezpredelu, kaads ir bikjeros, bet ar LAF "sankciju", kautkaadu duumu aizsegu ar klaseem un noteikumiem.

par daliibu sacensiibaas - ja f kurse, bet man ir citas prioritaates.
p.s. par soliito posmu neesmu aizmirsis :D


Laba atsauksme uz iepriekšējo sezonu diskusiju, kas jau tad patiesībā uzrādījā sāpīgos jautājumus utt. Bet tā jau būs vienmēr, nevar izstrādāt ideālus noteikumus, viss ir about un tur tā - vai pieņem spēles noteikumus un piedalies, vai arī nē. Bet patiešam, labāk saraksti visu šo pa tiešo vasarassprinta forumā! Neesmu pārliecināts , ka orgi šeit ko lasa. Personīgi netaisos sīkumiem piekasīties un ja kāds ir ieguldījis stipri vairāk naudas savā auto un brauc, tad lai brauc - es braucu prieka pēc un protestus sniegt pēc sačiem netaisos. Noteikumus uztveru kā vadlīniju lai nebūtu viss galīgi šķērsām. Un daudz kas, kā vienmēr , paliek uz dalībnieku sirdsapziņas. Noteikumiem vajag pamatā reglamentēt - trases konfigurāciju, sadalījumu klasēs, riepas un varbūt vēl kādas kopējas lietas, pārējais maz uztrauc. Lai katrs atvieglina, vīlē, pielāgo ģeometriju kā tīk - tanī arī ir zināms azarts, būvēt auto specifiski kautkam, šinī gadījuma asfaltam.


Top
 Profile  
 
PostPosted: 02.10.2013. 13:05 
Opel Manta
User avatar

Joined: 25.09.2005. 22:12
Posts: 2144
Location: Rīga
U wrote:
gh... izraadaas, ka es pat neesmu izdzeests no turienes :D


Nu tagad Kalve lai saturās :lol:


Top
 Profile  
 
PostPosted: 02.10.2013. 16:00 
Opel Manta
User avatar

Joined: 25.09.2005. 22:12
Posts: 2144
Location: Rīga
U wrote:
skukota. tipa "mums viss ir kaartiibaa" :D


Tu drīz iegūsi plašu popularitāti :lol: Nē, viss bija "po delu" :wink:
Kalve arī labi turējās 8) Vajadzētu vēl 4ratus Tev sapurināt - tur oponentu pietiks un garlaicīgi točna nebūs :mrgreen:
Tajā pusē visādi kadri manīti - būs ar ko paspēkoties :redneck_yo: Tāpat arī bmwpoweru nevajadzētu aizmirst :wink:


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group