It is currently 20.04.2024. 09:38

All times are UTC + 2 hours [ DST ]




Post new topic Reply to topic  [ 304 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Next
Author Message
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 08.04.2012. 13:43 
Opel Omega
User avatar

Joined: 14.06.2011. 20:09
Posts: 5039
Location: Jēkabpils,Viesīte
eu nu ve4i.te runa ir par gazes iekartaam,nevis par reduktoriem!ejat uz spamu un tur aprunaajat sho teemu!

_________________
Tukša diršana...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 09.04.2012. 13:09 

Joined: 27.09.2009. 10:42
Posts: 218
Location: Līvāni
tieši ar satelīti dabūn mizā ja dažādu izmēru rati stāv uz dzenošās ass.
kā TA pie ikgadējās pārbaudes skatās balona termiņu?dabūju balonu kuram termiņš vairs tikai 2 gadi,domāju mok jāsāk jau laicīgi piedomāt par citu? :?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 09.04.2012. 15:14 
Opel Senator
User avatar

Joined: 28.05.2008. 18:52
Posts: 327
heinrxx wrote:
tieši ar satelīti dabūn mizā ja dažādu izmēru rati stāv uz dzenošās ass.
kā TA pie ikgadējās pārbaudes skatās balona termiņu?dabūju balonu kuram termiņš vairs tikai 2 gadi,domāju mok jāsāk jau laicīgi piedomāt par citu? :?

Man pa patsmit gadiem nevienu reizi nav lūrējuši,kad balonam paredzēta kārtējā spiediena pārbaude!P.S.Balons nav jāmet ārā,bet jāatrod kantoris ,kurš pārbauda spiedienu un iedod sertifikātu(ja viss ok) par veikto pārbaudi!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 09.04.2012. 21:01 

Joined: 27.09.2009. 10:42
Posts: 218
Location: Līvāni
cik man stāstīja,vienīgais kantoris kurš veica balonu pārbaudi pagājušogad ir pārtraucis savu darbību.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 10.04.2012. 08:22 
Opel Manta
User avatar

Joined: 17.04.2008. 00:19
Posts: 1545
Location: Riga, Valmiera, rančo ģerevņā
Man nekad neviens skatē termiņu nav skatijies. Vienu gadu Valmierā ielika 2 par aprūsējušu balonu, nobirstēju ar drāšu birsti lielumu nost, nopūtu ar brūno gruntskrāsu un gāju atkārtoto Rīgā, tur teica ka Valmierā laikam kāds galvu esot saspiedis tādus divniekus likt.. Bet par termiņu neviens tā arī nepainteresējās.

_________________

SAT TV
NTV+
VIASAT
LTC Digitālā TV
Uzstādīšana


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 10.04.2012. 16:02 

Joined: 17.01.2007. 02:26
Posts: 28
es riepas vietā iemetu bagāžniekā riepu diegu remontkomplektu un pumpi. tā kā man tikai paliek risks sasist/sagriezt riepu :redneck_yo:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 10.04.2012. 20:48 
User avatar

Joined: 24.03.2010. 00:22
Posts: 2498
Location: Rīga/Iecava
Braucu ar: Opel Vivaro
Par baloniem ir ta ka Riga tas popularais kantoris AUTOGAZE kas ir netalu no dzelzavas ielas iznak laikam, nemas tik ar noteitku firmu baloniem... Aizbraucam lai nomaina ventili to elektrisko balonam un pasutiju jo bija Polu, Italu vai kads balons, lai gan enzinu kada tur starpiba... Pec tam aizbraucam uz maza krasta ielu 79 ( blakus audio veikals aux.lv) tie tur visas pec kartas nem un saprotoshaki purni liekas :)

_________________
Visiem mašīnas, kā mašīnas tik man opelis trāpijās Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 10.04.2012. 22:40 

Joined: 30.01.2012. 23:48
Posts: 34
Nesaprotu,ko te visi nemas-rezerves ritenis bagaznieka.Vai,vai.Tak jaunajam masinam vispar nepienakas rez.ritenis,tik putu balons un kompresors!Nu ja ar to ari nepietiek,var iemest bardacoka paris dazada izmera samorezus!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 11.04.2012. 16:11 
User avatar

Joined: 05.07.2009. 00:01
Posts: 531
Location: Liepāja
Krishus wrote:
Nesaprotu,ko te visi nemas-rezerves ritenis bagaznieka.Vai,vai.Tak jaunajam masinam vispar nepienakas rez.ritenis,tik putu balons un kompresors!Nu ja ar to ari nepietiek,var iemest bardacoka paris dazada izmera samorezus!

nāk arī jaunajām zapaska

_________________
13S->20NE->C20XE->C20LET


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 11.04.2012. 20:39 
User avatar

Joined: 26.09.2011. 14:15
Posts: 1425
Location: Ogre
Braucu ar: Astra G
Eļļošanas sistēmā.. ko sakāt, vajag/nevajag?


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 11.04.2012. 21:20 
Opel Astra
User avatar

Joined: 16.12.2011. 09:34
Posts: 282
Location: Pierīga
eļļošanas sistēma kam?
ja tu domā to, ka paralēli gāzei, cilindros tiek piešaut klāt benzīns...tad jā, ir tāda lieta. jautāju meistariem, saka ka dažu tipu dzinējiem tāda lieta ir nepieciešama. manam zlet ir tā nokonfigurēta gāzes iekārta. īstenībā, tas tik no tā atkarīgs, kā tā iekārtas (kompis) ir nokonfigurēts. līdzīgi, ka visādas tur inžektoru sildīšanas utt.

_________________
Coupe Turbo


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 11.04.2012. 21:37 
User avatar

Joined: 26.09.2011. 14:15
Posts: 1425
Location: Ogre
Braucu ar: Astra G
Nu redz tev ir benzīns, bet ir pieejama arī speciāla eļļa.. 12Ls litrā :D Kamēr gaidīju tikmēr atbildi noskaidroju no puišiem kas gāzi lika Lv un tagad to dara Norvēģijā, tas ir kārtējais veids kā nopelnīt, tāpat ka visi tie sīkie un "lētie" gāzes kantori gaida jūs uz apkopi ik pēc 10 000Km un plēš tik naudu nost. Var likt un var nelikt, tam motoram tur nekas nenotiks, jo vārsti tāpat tiek eļļoti visu laiku ar eļļu un nekas papildus nav vajadzīgs.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 11.04.2012. 23:46 
Opel Senator
User avatar

Joined: 28.05.2008. 18:52
Posts: 327
stheinis wrote:
Nu redz tev ir benzīns, bet ir pieejama arī speciāla eļļa.. 12Ls litrā :D Kamēr gaidīju tikmēr atbildi noskaidroju no puišiem kas gāzi lika Lv un tagad to dara Norvēģijā, tas ir kārtējais veids kā nopelnīt, tāpat ka visi tie sīkie un "lētie" gāzes kantori gaida jūs uz apkopi ik pēc 10 000Km un plēš tik naudu nost. Var likt un var nelikt, tam motoram tur nekas nenotiks, jo vārsti tāpat tiek eļļoti visu laiku ar eļļu un nekas papildus nav vajadzīgs.

Nu nez,jaunie japāņi esot cimperlīgi!Man viens paziņa gribēja uzlikt gāzi bez eļļošanas Corolai Verso 2005gada,bet gāzinieki atteicās to darīt un pasūtīja šo tālāk,jo esot pieredze,ka noklājās motorīši!


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 12.04.2012. 00:56 
Opel Omega
User avatar

Joined: 03.02.2008. 21:44
Posts: 11025
stheinis wrote:
Nu redz tev ir benzīns, bet ir pieejama arī speciāla eļļa.. 12Ls litrā :D Kamēr gaidīju tikmēr atbildi noskaidroju no puišiem kas gāzi lika Lv un tagad to dara Norvēģijā, tas ir kārtējais veids kā nopelnīt, tāpat ka visi tie sīkie un "lētie" gāzes kantori gaida jūs uz apkopi ik pēc 10 000Km un plēš tik naudu nost. Var likt un var nelikt, tam motoram tur nekas nenotiks, jo vārsti tāpat tiek eļļoti visu laiku ar eļļu un nekas papildus nav vajadzīgs.



interesanti kādā veidā ?

_________________
Nobody is perfect - I'm nobody :redneck_yo:
It's nice to be important, but it's more important to be nice :twisted:


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 12.04.2012. 06:27 
User avatar

Joined: 26.09.2011. 14:15
Posts: 1425
Location: Ogre
Braucu ar: Astra G
Roland, tev mašīnai vārsti netiek eļļoti, nemaz, ja? No apakšas tie tiek eļļoti tāpat kā Benzīna motoram!

Runājot par Japāņiem, paziņa brauc ar Subaru Outback, nobraucis 200 000 ar gāzi un neviena apkope nav bijusi nepieciešama un nav arī nekādu problēmu, protams, izņēmumi var gadīties, bet uzskatu ka tad tas motors no rūpnīcas nav īsti padevies. Cilvēks ar 10 gadu pieredzi LPG uzstādīšana, kurš tos motorus ir jaucis vairākas reizes ārā vienkārši neiesaka likt eļļošanas sistēmu, protams, ja grib ietaupīt.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 12.04.2012. 13:03 
Opel Astra
User avatar

Joined: 16.12.2011. 09:34
Posts: 282
Location: Pierīga
vispār jau incanta tēma. proti, tā eļļošana.
ja runājam par paša virzuļa/cilindra sieniņu eļļošanu, tad pie LPG priekšrocībā bieži piemin to, ka tā nešķidina eļļu...tb nenoskalo to no cilindra sieniņām.
bišku gan ne pa tēmu, bet te drīzāk ir jarunā par gāzes nespēju dzesēt vārstus..nevis eļļot. es vairs nevaru atrast linku, bet pirms likt gāzi, pētīju LPG ietekmi uz dzinēju.. vienā autorevju rakstā uzgāju tādu tēzi. nez kāda kontekstā tas tika minēts..bet zinu to, ka sporta autiņiem piekopj šadu te dzesēšanu..vai tas vispār attiecas uz ielas braucamajiem..kas zin.
par personīgo pieredzi...man tas auto tāds, ka ja būtu kādi tamlīdzīgi pigori, tad notiekti jau būtu parādījušās. ar gāzi novālēti 50k, pagaidām nekādu izmaiņu. biju paskrūvējis vaļā sveces, viss tīrs un skaists. eļļa tīra...

_________________
Coupe Turbo


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 12.04.2012. 13:31 
Opel Manta
User avatar

Joined: 17.04.2008. 00:19
Posts: 1545
Location: Riga, Valmiera, rančo ģerevņā
PLB wrote:
ja runājam par paša virzuļa/cilindra sieniņu eļļošanu, tad pie LPG priekšrocībā bieži piemin to, ka tā nešķidina eļļu...tb nenoskalo to no cilindra sieniņām.

Aha, un vēl pirms tam modē bija teikt ka gāze ir slikti, jo esot sausa un neeļļo. Tagad atkal ir tā tēma par to papildus eļļošanu, nu nekas, paies kāds laiciņš un izdomās atkal kaut ko jaunu un par eļļošanu aizmirsīs. :mrgreen:

_________________

SAT TV
NTV+
VIASAT
LTC Digitālā TV
Uzstādīšana


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 12.04.2012. 13:35 
Opel Vectra
User avatar

Joined: 05.04.2006. 15:06
Posts: 4122
Location: Limbaži<---Rīga sitī--->Firevillage
stheinis wrote:
Roland, tev mašīnai vārsti netiek eļļoti, nemaz, ja? No apakšas tie tiek eļļoti tāpat kā Benzīna motoram!
...

Neēsmu Rolands, bet ...
Interesanti, kas eļļo vārstu no apakšas?

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 12.04.2012. 14:23 
User avatar

Joined: 26.09.2011. 14:15
Posts: 1425
Location: Ogre
Braucu ar: Astra G
Varbūt arī šo to esmu nedaudz sajaucis, bet motora eļļošana notiek, ne tā? Un gāzei ar to pilnīgi pietiek, neko papildus nevajadzētu likt.


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 12.04.2012. 16:15 
√√√√√
User avatar

Joined: 20.09.2005. 16:54
Posts: 5384
Location: ДВС
Braucu ar: Svensk kylskåp
1) Gāze ir sausa un drusku par šito tēmu IR sāpe attiecībās virzuļi/gredzeni/bloks; Tas gan risinās ar šķidrākām eļļām, kas jau pēc noklusējuma parakstītas jaunākos motoros.
2) Normāli ar vārstu eļļošanu saprot vadīklas un vārsta kāta virsmas. Tik cik gar blīvslēgu tiek garām, tik arī eļļojās (neeļojās), pārējais viss ir uz vārsta vadīklas un vārsta kāta materiāla rēķina. Šitā NAV tā problēma, kādēļ liek gāzes iekārtām eļļošanu.
3) Benzīns/soļķis satur sevī veselu kaudzi eļļojošu vielu, kas arī kalpo kā "eļļotājs" virsmām vārsta cepure/vārsta ligzda. Tur viss ir atstāts tieši tāpat kā kāts/vadīkla, respektīvi, tik cik materiāli nokompensē to klapēšanos vienam pret otru. Un jā, tā kā benzīnā/soļķī ir vesels lērums smagāku piemasījumu, tad tieši tā draza arī šīs te virsmas bik uzeļļo. Auto ražotāji uz to spekulē diezgan stipri, lai varētu samazināt ražošanas izmaksas ieekonomējot materiālus. Un jā, IR PROBLĒMA, ja šos te piemaisījumus "aizvāc" prom, braukājot apkārt ar LPG. Kādreiz tāda sāpe bija ļoti aktuāla Fordiem, patreiz no pēdējā dzirdētā - Hondām, Mazdām un Subaru. Īpaši tiem, kam nav hidrokompensatori, bet gan mehānika. Teiksim, es skaidri zinu, kā pamocījās ar WRX Imprezu pēc gada ekspluatācijas. Tas ka outbackam nav problēmu - ļoti labi, lai priecājās, ja tas ir vecais outbacks, tad šķiet, ka tur vēl šitā šaize nav, kautkād vēlāk subaru samainīja materiālu.

Celtniecības elektriķis tagad stāstīs, ka ir pilnīgi poher kāds freons ir ledusskapī, jo redz viss ir pofig un viņš tak jau 10 gadus velk kabeļus līdz leduskapim. Es vienkārši hujeju...

, tā ir naudas slaukšana, bet apgalvot, ka problēmas nav vispār, var tikai idiots. Tieši tāpat, ka pārejot uz degvielu ar pulka lielāku oktānskaitli, nav jābūt korekcijām aizdedzes līknēs kompī. Visi tak brauc... Protams. Tāpēc ka nevēlas samaksāt par to, lai būtu pareizi izdarīts pēc grāmatas. Un neviens to nedarīs, jo savādāk aizbrauks pie Vaņas uz citu servisu, jo tur tak gāzes iekārtu var darbūt par Xsimts latiem lētāk.

Bez tā ir vēl daudz un dažādas problēmas, ko "pa lēto" atrisināt nav iespējams.

P.S. Nu ja nav pat pietuvinātas darīšanas bijušas, nu mošk nevajag to muti vērt vaļā?

_________________
Klanis has left the building :D


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 16.04.2012. 20:06 

Joined: 16.04.2012. 19:33
Posts: 6
krods wrote:
es Lielais gazes skeptiķjis sāku raudzīties uz gāzi :D jo lats litrā ir par traku :Dun cenas vēl kāps!bet ar to gazi arii bistami,tūlit visi saliks gāzi.un pacels viņai cenu atrii:( kur garantija ka nee?:( lidz cik var gazi celt lai butu izdevigaaka neka ar bendzinu?


Nu, akcīze jau šķiet tas lielākais bubulis un to uzraut augšā vienā dienā nevarēs.
Kā teikt - tankštelles gan jau pelna pietiekami un kādu laiku cenas necels - lai tik visi liek iekārtas... drīzāk nagi niezēs 100 galvaam, kam gribeesies papildus piķi kasē...


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 17.04.2012. 06:45 
User avatar

Joined: 26.09.2011. 14:15
Posts: 1425
Location: Ogre
Braucu ar: Astra G
kloka wrote:
krods wrote:
es Lielais gazes skeptiķjis sāku raudzīties uz gāzi :D jo lats litrā ir par traku :Dun cenas vēl kāps!bet ar to gazi arii bistami,tūlit visi saliks gāzi.un pacels viņai cenu atrii:( kur garantija ka nee?:( lidz cik var gazi celt lai butu izdevigaaka neka ar bendzinu?


Nu, akcīze jau šķiet tas lielākais bubulis un to uzraut augšā vienā dienā nevarēs.
Kā teikt - tankštelles gan jau pelna pietiekami un kādu laiku cenas necels - lai tik visi liek iekārtas... drīzāk nagi niezēs 100 galvaam, kam gribeesies papildus piķi kasē...


Gāze ir zaļā degviela, ES par visu zaļo iestājas un tas tiek lobēts, tādēļ pazemināta akcīze šeit ir garantēta, ja nu vien masveidā visa ES nepāriet uz gāzi, i to, tad ES varēs Arābiem pārdod CO2 kvotas. LV viena diez vai varēs uzraut augšā savus mistiskos nodokļus tikai priekš gāzes auto, ja cels, tad visiem.Vienīgi paši gāzes kantori varētu sagribēt lielāku peļņu ;)


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 17.04.2012. 12:03 
Opel Astra
User avatar

Joined: 16.12.2011. 09:34
Posts: 282
Location: Pierīga
stheinis wrote:
kloka wrote:
krods wrote:
es Lielais gazes skeptiķjis sāku raudzīties uz gāzi :D jo lats litrā ir par traku :Dun cenas vēl kāps!bet ar to gazi arii bistami,tūlit visi saliks gāzi.un pacels viņai cenu atrii:( kur garantija ka nee?:( lidz cik var gazi celt lai butu izdevigaaka neka ar bendzinu?


Nu, akcīze jau šķiet tas lielākais bubulis un to uzraut augšā vienā dienā nevarēs.
Kā teikt - tankštelles gan jau pelna pietiekami un kādu laiku cenas necels - lai tik visi liek iekārtas... drīzāk nagi niezēs 100 galvaam, kam gribeesies papildus piķi kasē...


Gāze ir zaļā degviela, ES par visu zaļo iestājas un tas tiek lobēts, tādēļ pazemināta akcīze šeit ir garantēta, ja nu vien masveidā visa ES nepāriet uz gāzi, i to, tad ES varēs Arābiem pārdod CO2 kvotas. LV viena diez vai varēs uzraut augšā savus mistiskos nodokļus tikai priekš gāzes auto, ja cels, tad visiem.Vienīgi paši gāzes kantori varētu sagribēt lielāku peļņu ;)


a kāds sakars gāzes tirhgoņiem ar peļņu un akcīzi. viņu varka jau nemanīsies..vai cena būs 40 + vara , vai 40 + akcīze + varka.
drīzāk cenu uz augšu varētu dzīt augošais pieprasījums. bet atkal ir arī tāda lietā kā mūsu mazais tirgus. reku lielaka daļa poļu gāz ar gāzi...miljoni. tas ka mums te pardesmit tūkstoši paries uz šo degvielu, kopējā turgū maz ko maina.

cūciski gan citi tirgotāji izturas. tas pats statoil (intergaz). lieldienās gāzu uz paķiem...vena Jēkabpils statoila ap 41 santīmu. Rīga, tai paša dienā bija 44.5. kā tā?? teju 10% starpība. izrādās, ka tur pat j-pilī blakus viens tirgo par 39 saņiem.

_________________
Coupe Turbo


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 17.04.2012. 12:13 
Opel Manta
User avatar

Joined: 17.04.2008. 00:19
Posts: 1545
Location: Riga, Valmiera, rančo ģerevņā
Jēkabpilī tas gāzes kantoris kas netālu no statoila laikam ir lētākais pa visu valsti..

_________________

SAT TV
NTV+
VIASAT
LTC Digitālā TV
Uzstādīšana


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: LPG iekārtas A-Z
PostPosted: 17.04.2012. 12:29 
Opel Omega
User avatar

Joined: 11.01.2010. 00:23
Posts: 1754
Location: Jelgava
Braucu ar: Opel Omega Y22XE
rsdj wrote:
Jēkabpilī tas gāzes kantoris kas netālu no statoila laikam ir lētākais pa visu valsti..

Es arī to esmu nodomājis. Un cilvēki runā ka ar statoil gāzi to nevarot salīdzināt. Mašīna esot bik dzīvelīgāka un arī mazliet vairāk var nobraukt kad pilnu bāku piegāžot, bet cik tur tās taisnības es nemāku teikt. Neesmu uz savas ādas pārbaudījis.

_________________
Omega caravan Y22XE 2000


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 304 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Next

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group